Yatırım Turunu Başarıyla Tamamladık!

Yatırım Turunu Başarıyla Tamamladık!

Miniyol Mobility Super App olma hedefiyle çıktığımız yatırım turunda iki gün gibi kısa bir sürede fon hedefimizin %100'üne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Miniyol’un geride bıraktığı başarılı iki yılın ardından artık yeni projelerinde ve yeni başarıları hikâyelerinde yanımızda yer alarak hikayemize ortak olacak herkese teşekkür ederiz!

  • Mobility Super App olma hedefiyle çıktığımız bu heyecanlı yolda %100 barajını 29 saat gibi oldukça kısa bir sürede aşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz!
  • 12.12.2022 tarihinde çıktığımız kitle fonlaması turumuzda 8.500.000 TL fon hedefimizi çok kısa bir sürede tamamlayarak toplam 10,2 milyon TL ile %120 fonlandık.
  • Miniyol Mobility Super App olma hedefiyle çıktığımız yatırım turunda 1.998 yatırımcı başarı hikayelerimizde yanımızda olmak için Miniyol'a katıldı! Yatırımcılarımızla birlikte büyük bir aile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
  • fonbulucu üzerinden Miniyol'un hikayesine ortak olmak için yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza araç kiralama işlemlerinde kullanabilecekleri %10 indirim avantajı verdik.
  • Miniyol olarak ilk 17 ayda 11 Milyon TL ciroya ulaşırken, 5’inci yılımızda ise yıllık 548 Milyon TL ciroya ulaşmayı hedefliyoruz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi