Arama yapın

Neden Miniyol?

Neden Miniyol?
Sinan Daşpınar
Dijitalleşen geleneksel süreçler ile farklı araç kiralama firmaları arasından en uygun olan araç çok kolay ve hızlı şekilde kiralanıyor.
İçerik Başlıkları
    • En İyi Fiyatlar
    • Mini Ödeme Fırsatı
    • Kolay Araç Kiralama
    • Farklı Araç Modelleri
    • %100 İade Güvencesi
 
miniyol
 
 
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru olan Miniyol%100 ücret iade güvencesi ve 7/24 çağrı merkezi ile hizmet veriyor. Kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme seçenekleri ile fark yaratıyor. Miniyol kullanıcılara özel puan sistemleri ile ödeme yapma fırsatı sunarak kampanyalar hakkında bildirimler iletiyor. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol kullanıcılara en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaya devam ediyor.

En İyi Fiyatlar

Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol kaliteli ve güvenli araç kiralama firmalarına en uygun fiyatlar ile ulaşma fırsatı sunuyor. Filonova, Berke Car, Popy, Europcar, Gold Car, İnteria, Carfleet, ErturR.a.c., Koral, EternalRental, Avec, Arya, Green Motion, Central, Nclassrent, DemontiR.a.c, Comet/Autounion, Oğuz R.a.c., Eka, Nisaa, Pandora, Maraş RentŞirikçiler, Filoaktif, RentGo, Hello Car Rental, Alocar, Duru R.a.c., Swiss Car Rental, Otocar, Hit R.a.c., Lease Car/Ekspres Car ve daha fazla araç kiralama firması Miniyol’da bulunuyor.

Mini Ödeme Fırsatı

Fayda odaklı çalışma prensibine sahip Miniyol araç kiralayanlar için en iyi fırsatları sunuyor. Miniyol'da araç kiralarken ücretin bir kısmı rezervasyon sırasında geriye kalanı teslimat anında ödeniyor. Araç kiralamada mini ödeme özelliği ile kredi kartı blokesi durumlarında kullanıcılar problem yaşamıyor. Şehir içinde ve dışında araç kiralama rezervasyonu yapanlar konforlu şekilde yolculuklarına devam ediyor.

Kolay Araç Kiralama

Miniyol web sitesi veya mobil uygulaması ile üye olmak ve araç kiralamak çok kolay yapılıyor. Araç kiralamak isteyenler farklı firmalar arasından en uygun olan aracı hızlı şekilde buluyor. Miniyol uygulaması açıklayıcı bilgileri ve detaylı görselleri ile kullanıcı odaklı sade bir tasarım sunuyor. Miniyol’da farklı standartlara, modellere ve özelliklere sahip araçlar çok pratik ve hızlı şekilde kiralanıyor. 

Farklı Araç Modelleri

Miniyol’da Bmw, Fiat, Ford, Volvo, Skoda, Toyota, Citroen, Renault, Hyundai, Peugeot, Mercedes ve Volkswagen gibi birçok farklı marka araç hizmet veriyor. Kullanıcılar en popüler havalimanları ve şehirlerarası seyahat rotaları için filo, ticari, lüks, kurumsal ya da şoförlü araçları uygun fiyatlara kiralayabiliyor. Miniyol uygulaması ile saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere kısa ya da uzun dönemler için araç kiralama rezervasyonu yapılıyor.

%100 İade Güvencesi

Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol’da rezervasyon iptal işlemleri hızlı ve kolay şekilde yapılıyor. Web site ve mobil uygulama üzerinden kiralanan araç ücretleri kesintisiz şekilde iade ediliyor. 365 gün ve 7/24 hizmet veren profesyonel müşteri temsilcileri soruları en kısa zamanda cevaplıyor. Kullanıcılar çağrı merkezine online olarak veya 0850 304 69 63 numaralı telefon ile ulaşıyor. Miniyol araç kiralamak isteyenlere en uygun, en doğru ve en güvenli seçenekler ile hizmet veriyor.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.