Arama yapın

Muğla Milas Kolay Araç Kiralama

Muğla Milas Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Muğla Milas’ta araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Muğla Milas Araç Kiralama Seçenekleri
  • Muğla Milas Nüfus
  • Muğla Milas Ulaşım
  • Muğla Milas Mahalleler
  • Muğla Milas Gezi Listesi
  • Turhan Selçuk Karikatürlü Ev
  • Çökertme Koyu
  • Boğaziçi Tuzla Gölü
  • Uyku Vadisi
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Muğla’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Milas denizleri ile ön plana çıkmaktadır. Muğla seyahatlerinizde Milas’ta görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Muğla Milas Araç Kiralama

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Muğla Milas Araç Kiralama Seçenekleri

Muğla Milas’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Muğla Milas Nüfus

141.107 kişilik nüfusu ile Muğla’nın 3. en büyük ilçesi olan Milas, şehrin doğu kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Muğla’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Muğla Milas Ulaşım

Muğla’nın 3. en büyük nüfusuna sahip ilçesi Milas’a, Muğla’dan 1 saatle gitmek mümkündür. Taksi, özel aracınız ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir.
 

Muğla Milas Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Muğla’nın Milas ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok tarihi ile bilinir. Milas’ta Akyol, Çamköy ve Göldere olmak üzere toplam 132 tane mahalle bulunmaktadır.
 

Muğla Milas Gezi Listesi

 

Turhan Selçuk Karikatürlü Ev

Turhan Selçuk Karikatürlü Ev, Turhan Selçuk’un anısına açılmış bir müzedir. 1868’de yapılmıştır. Karikatürlü Ev iki bölümden oluşur. Birinci bölümde Turhan Selçuk’a ait kişisel eşyalar, karikatürler, çizim malzemeleri ve mektupları bulunmaktadır. İkinci bölümde ise karikatür çizmekle ilgilenen kişiler için özel atölyeler bulunmaktadır.
 

Çökertme Koyu

Çökertme Koyu Milas şehir merkezine 50 kilometre uzaklıktadır. Uzak olmasına rağmen kişisel arabanızla gelmek zorunda değilsiniz, otobüslerden de yararlanabilirsiniz. Eğer sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle uğramanız gereken yerlerden biri Çökertme Koyu’dur.
 

Boğaziçi Tuzla Gölü 

3 binden fazla flamingoya ev sahipliği yapan Boğaziçi Tuzla Gölü, doğal hayatı izlemek için güzel bir tercihtir.  Çevresinde çeşit çeşit hayvan görmeniz mümkün olan Boğaziçi Tuzla Gölü yüzmek için doğru bir tercih değildir zira suyun içinde balık, deniz yosunu ve küçük canlı türleri bulunmaktadır. Özellikle ekim - kasım ayları arasında gitmenizi tavsiye ederiz.
 

Uyku Vadisi

Uyku Vadisi doğayla iç içe olmak isteyen, kuşların sesleriyle beraber vakit geçirmek isteyen insanların gidebileceği bir rotadır. Havalimanı’nın 11 kilometre batısında yer alan bu vadi ulaşım açısından da kolay gidebileceğiniz bir yerdir. Uyku Vadisi’nin içerisinde çadırlı kamp alanı, restoran, kafe ve 13 adet bungalov tarzında oda vardır. Uyku Vadisi’nde konaklayanlar için televizyon yayını, internet, klima hizmeti ve sıcak su bulunmaktadır.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.