Arama yapın

Muğla Marmaris Kolay Araç Kiralama

Muğla Marmaris Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol Muğla Marmaris’te araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Muğla Marmaris Araç Kiralama Seçenekleri
  • Muğla Marmaris Nüfus
  • Muğla Marmaris Ulaşım
  • Muğla Marmaris Mahalleler
  • Muğla Marmaris Gezi Listesi
  • Eski Çarşı
  • Marmaris Kalesi ve Müzesi
  • Turunç Plajı
  • Fosforlu Mağara
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Muğla’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Marmaris denizleri ile ön plana çıkmaktadır. Muğla seyahatlerinizde Marmaris’te görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Muğla Marmaris Araç Kiralama

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Muğla Marmaris Araç Kiralama Seçenekleri

Muğla Marmaris’te araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Muğla Marmaris Nüfus

95.851 kişilik nüfusu ile Muğla’nın bir ilçesi olan Marmaris, şehrin doğu kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Muğla’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

Muğla Marmaris Ulaşım

Muğla’nın 2. en büyük nüfusa sahip ilçesi Marmaris’e taksi, otobüs ve kişisel arabanız ile seyahat edebilirsiniz. 

Muğla Marmaris Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Muğla’nın Marmaris ilçesi Bodrum’a kıyasla daha uygun fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. Marmaris’te Osmaniye, Çıldır ve Kemeraltı olmak üzere toplam 25 tane mahalle bulunmaktadır.

Muğla Marmaris Gezi Listesi

Eski Çarşı 

Eski Çarşı değerli eşya almak veya gezinmek için güzel bir tercih olabilir ancak sizi uyarmamız gereken konu Eski Çarşı’da birçok sahte ürün olması ve çoğu ürünün fiyatının yüksek olmasıdır. Yöresel ürünler satan dükkanların önündeki kalabalıkla beraber tadım testleri yapabilirsiniz. Miniyol’un tavsiyesi olarak turunç reçeli ve Marmaris balını denemeyi unutmayın!
 

Marmaris Kalesi ve Müzesi

Marmaris Kalesi’nin tarihi havasının güzelliğiyle beraber içerisinde 4 adet galeri vardır. Bu galeriler: 2 adet arkeoloji kalesi, etnografya galerisi ve sanat galerileridir.  Kalenin devamında ise sanat galerileri vardır. Arkeoloji galerilerinde tarihten kalma parçalar ve kazılardan çıkanlar bulunmaktadır.  Etnografya kısmında ise halı, kilim, mobilyalar … bulunmaktadır.

Turunç Plajı  

Turunç Plajı dalış yapmak için tercih edilen yerlerden biridir. Halk plajı olduğu için herhangi bir giriş ücreti talep edilmemektedir. Turunç Plajı şehir merkezine 1 kilometre uzaklıktadır ancak yeşilin ve mavinin harika uyumunu görmek için değecek bir mesafedir.

Fosforlu Mağara

Marmaris’te en çok ziyaret edilen yerler denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Fosforlu Mağara, Marmaris’in Cennet Adası’nda bulunur. Karayla bağlantısı olmasına rağmen kara yol ile gitmek mümkün değildir ancak tekne turlarıyla gitmek mümkündür. 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.