Arama yapın

Muğla Fethiye Kolay Araç Kiralama

Muğla Fethiye Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Muğla Fethiye’de araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Muğla Fethiye Araç Kiralama Seçenekleri
  • Muğla Fethiye Nüfus
  • Muğla Fethiye Ulaşım
  • Muğla Fethiye Mahalleler
  • Muğla Fethiye Gezi Listesi
  • Ölüdeniz
  • Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu
  • Cennet ve Katrancı Koyu
  • Saklıkent Kanyonu
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Muğla’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Fethiye denizleri ile ön plana çıkmaktadır. Muğla seyahatlerinizde Fethiye’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Muğla Fethiye Araç Kiralama

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Muğla Fethiye Araç Kiralama Seçenekleri

Muğla Fethiye’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Muğla Fethiye Nüfus

167.114 kişilik nüfusu ile Muğla’nın popüler ilçesi Fethiye, şehrin doğu kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Muğla’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Muğla Fethiye Ulaşım

Muğla’nın tatil ilçelerinden biri olan Fethiye’ye taksi, otobüs, uçak ve kişisel arabanız ile seyahat edebilirsiniz.
 

Muğla Fethiye Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Muğla’nın Fethiye ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Fethiye’de Foça, Tuzla ve Karacaören olmak üzere toplam 41 tane mahalle bulunmaktadır.
 

Muğla Fethiye Gezi Listesi

 

Ölüdeniz 

Ölüdeniz Muğla/Fethiye’nin en çok turistlerin gitti plajlardan biridir. Ölüdeniz, Teke Yarımadasında bulunmasıyla beraber orta çağda bile adını duyurmayı başarmış bir denizdir. Rüzgar sörfü, su kayağı, wakeboard, kite sörf gibi aktiviteler de yapılmaktadır.
 

Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu

Kelebekler Vadisi 350 metreye ulaşan sarp kayalıklarla çevrilidir. Kelebekler Vadisi, 80 çeşitten fazla kelebek türüne ev sahipliği yaptığı için adı Kelebekler Vadisi’dir.  Kabak Koyu ise en güzel koylardan biri sayılmaktadır.
 

Cennet ve Katrancı Koyu

Cennet Koyu veya öbür adıyla Balartı Koyu, dağların arasından masmavi denizi ve beyaz renkteki kumsalıyla doğayla iç içe olma fırsatı veren yerlerden biridir. Katrancı Tabiat Parkı ise 2 ayrı koydan denize girme fırsatı sunuyor. Çadır ve karavanı seven ziyaretçilerin tercih ettiği kısımdır. 
 

Saklıkent Kanyonu 

Fethiye’de ziyaret edilebilecek en güzel rotalardan biri Saklıkent Kanyonu’dur. Günübirlik gezilecek yerler arasında bulunan Saklıkent Kanyonu arabayla 1 saatlik uzaklıktadır. Saklıkent Milli Parkı ise her ziyaretçilerin uğramasını tavsiye ettiğimiz türden.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.