Arama yapın

Muğla Dalaman Kolay Araç Kiralama

Muğla Dalaman Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Muğla Dalaman’da araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Muğla Dalaman Araç Kiralama Seçenekleri
  • Muğla Dalaman Nüfus
  • Muğla Dalaman Ulaşım
  • Muğla Dalaman Mahalleler
  • Muğla Dalaman Gezi Listesi
  • Hippokome Antik Kenti
  • Dalaman Tren Garı
  • Sarçed Plajı
  • Kükürt Havuzları (Kapukargın Kükürt Kaplıcası)
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Muğla’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Dalaman denizleri ile ön plana çıkmaktadır. Muğla seyahatlerinizde Dalaman’da görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Muğla Dalaman Araç Kiralama Seçenekleri

Muğla Dalaman’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Muğla Dalaman Nüfus

43.036 kişilik nüfusu ile Muğla’nın popüler ilçesi Dalaman, şehrin deniz kıyısında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Muğla’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Muğla Dalaman Ulaşım

Muğla’nın tatil ilçelerinden biri olan Dalaman’a taksi, otobüs, uçak ve kişisel arabanız ile seyahat edebilirsiniz.

Muğla Dalaman Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Muğla’nın Dalaman ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Dalaman’da Ege, Söğütlüyurt ve Taşbaşı olmak üzere toplam 25 tane mahalle bulunmaktadır.
 

Muğla Dalaman Gezi Listesi

Hippokome Antik Kenti

Hippokome Antik Kenti Roma ve Bizans dönemlerinden izler taşımaktadır. Hippokome Antik Kenti Dalaman ilçesinin merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Hippokome Antik Mezarlığı’nın güneydoğusunda 6 adet kaya mezarı vardır. 

Dalaman Tren Garı

Dalaman Tren Garı’nın gezilecek yerler arasında olmasının sebebi daha önce Dalaman Tren Garı’ndan hiçbir trenin geçmemiş olmasıdır. Sebebi ise zamanın paşalarından olan Abbas Hilmi Paşa sahip olduğu yatı ile gezerken Dalaman’ı keşfetmiş ve bu hiç el değmemiş olan ilçeyi çok beğenmiş ve buraya sık sık gelip olmasını istediği şeyleri inşa ettirmiş.  Zamanında paşa Mısır valisi olduğu için yaptırmak istediği yapılar varmış fakat inşa etmek istediği yapılar bir karışıklık sonucu yanlış yere yapılmış. Mısır’a yaptırmak istediği garı Dalaman’a; Dalaman’a inşa etmek istediği Av Köşkü ise Mısır’a inşa edilmiş.
 

Sarçed Plajı

Sarıgeme Plajı üzerinde bulunan Sarçed Plajı, özel bir plaj olarak hizmet vermektedir. Sarçed Plajı’nda ihtiyaç duyabileceğiniz duşa kabin, soyunma kabini, şezlong, şemsiye ve WC olmak üzere tam teşekkürlüdür. Sarçed Plajı özel bir plaj olduğu için ücretlidir.
 

Kükürt Havuzları (Kapukargın Kükürt Kaplıcası)

Dalaman’da Şifalı Kükürt Gölü olarak bilinen Kükürt Havuzlarını piknik alanı, mesire, havuz alanı, plaj voleybol sahası, aile çay bahçesi, restoran, duş kabinleri, tuvalet, otopark ile birlikte bulunmaktadır ve Dalaman Belediyesi tarafından organize edilmiştir. Kükürt Havuzları; Sedef hastalığı, kas ve diz ağrıları gibi hastalıklara iyi geldiği de bilinmektedir.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.