Arama yapın

Konya Selçuklu Kolay Araç Kiralama

Konya Selçuklu Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Konya Selçuklu’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Konya Selçuklu Araç Kiralama Seçenekleri
  • Konya Selçuklu Nüfus
  • Konya Selçuklu Ulaşım
  • Konya Selçuklu Mahalleler
  • Konya Selçuklu Gezi Listesi
  • Konya Tropikal Kelebek Bahçesi
  • Zaman Müzesi
  • Subaşı Hamamı
  • Konya Selçuklu Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Konya’nın etli ekmekleri ile meşhur olan Selçuklu ilçesi etli ekmekleri dışında bamya çorbası gibi daha nice yemeklerle meşhurdur. Aynı zamanda Konya’nın en güzel lokantalarına sahip ilçelerinden olan Selçuklu il merkezine 19,2 km uzaklıktadır. Konya seyahatlerinizde Selçuklu’nun güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Konya Selçuklu Araç Kiralama Seçenekleri

Konya Selçuklu’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Konya Selçuklu Nüfus

Selçuklu ilçesi nüfusu 2020 yılında 663.280 kişidir. Selçuklu nüfusunun 327.363 kişisi erkektir. Ayrıca 335.917 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %49,36 erkek nüfusu ve %50,64 kadın nüfusu bulunmaktadır. 

Konya Selçuklu Ulaşım

Konya Selçuklu ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Konya Selçuklu’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Konya Selçuklu Mahalleler

Ardıçlı, Yazır, Sızma, Meydanköy mahalleleri olmak üzere Selçuklu’da toplam 72 mahalle bulunmaktadır.

Konya Selçuklu Gezi Listesi

Konya Tropikal Kelebek Bahçesi

Avrupa’nın en büyük kelebek uçuş alanıdır. Konya Kelebekler Vadisi olarak da bilinen bahçe içinde 45 farklı türde toplam 10.000 kelebek barındırır. Aynı zamanda sadece kelebek değil 98 tür olmak üzere 20.000 adet de bitki bulunmaktadır. Öğrenci için 7,5 TL tam için ise 15 TL giriş ücreti bulunmaktadır. Tam için hafta sonu 17,5 olduğundan hafta içi gitmenizi tavsiye ederiz.

Zaman Müzesi

Zaman Müzesi, Türkiye’nin ilk zaman müzesidir. Osmanlı ve Cumhuriyet döneminden birçok eser barındırdığından tarihi sevenler için çok güzel bir yerdir. Müzekart sahibi olanların ücret ödemeden girebildiği müze müzekartı olmayanlar için 30 TL’dir.

Subaşı Hamamı

1800lü yıllarda yapılan Subaşı Hamamı, hamam olmasının yanı sıra tarihi de bir yapıttır. Hamamın sillesinde geçmişte kullanılan eşyalar da sergilenmektedir. Özellikle gece çok güzel olduğu söylenilen hamam, şehre 20 kilometre uzaklıktadır.

Konya Selçuklu Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.