Arama yapın

Kocaeli İzmit Kolay Araç Kiralama

Kocaeli İzmit Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Kocaeli İzmit’te araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Kocaeli İzmit Araç Kiralama Seçenekleri
  • Kocaeli İzmit Nüfus
  • Kocaeli İzmit Ulaşım
  • Kocaeli İzmit Mahalleler
  • Kocaeli İzmit Gezi Listesi
  • Kasr-ı Hümayun Sarayı
  • Selim Sırrı Paşa Konağı
  • Seka Park
  • Kocaeli İzmit Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kocaeli’nin en kalabalık ilçelerinden biri olan İzmit, il merkezine 17 km uzaklıktadır. Kocaeli seyahatlerinizde İzmit’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

 
Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Kocaeli İzmit Araç Kiralama Seçenekleri

 
Kocaeli İzmit’te araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Kocaeli İzmit Nüfus

 
İzmit ilçesi nüfusu 2020 yılında 365.893 kişidir. İzmit nüfusunun 181.601 kişisi erkektir. Ayrıca 184.292 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %49,63 erkek nüfusu ve %50,37 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Kocaeli İzmit Ulaşım

 
Kocaeli İzmit ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, bisiklet, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Kocaeli İzmit’te araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.


Kocaeli İzmit Mahalleler

Başta 28 Haziran, Akarca, Cumhuriyet mahalleleri olmak üzere İzmit’te toplam 102 mahalle bulunmaktadır.


Kocaeli İzmit Gezi Listesi

 

Kasr-ı Hümayun Sarayı

 
Kocaeli’nin diğer ilçelerine kıyasla endüstriyel fabrikalaşmanın çok olduğu İzmit’te Osmanlı Dönemi’nden kalan birçok eser vardır. Bu eserlerden biri olan Kasr-ı Hümayun Sarayı da Sultan Abdülaziz döneminde yaptırılan ve İstanbul dışına inşa edilen ilk saraydır. Mimarisinde Neo-Klasik ile Avrupa–barok stilini baskın olarak görebilirsiniz.
 

Selim Sırrı Paşa Konağı

 
Osmanlı’nın ilk yol ve köprü mühendisi ve aynı zamanda İzmit valiliği yapmış olan (1888- 1894) Selim Sırrı Paşa, bu konağı kendisi tasarlamıştır. Ahşap detayları ve süslemeleri, Fransa’dan gelen yer döşemeleri ile Selim Sırrı Paşa Konağı 19. Yüzyıl sivil mimarisinin en güzel örneklerinden biridir.
 

Seka Park

 
Eskiden SEKA fabrikası olan Seka Parkı, belediye tarafından alanın dönüştürülmesi ile yapılmıştır. Yeşil alanları, bisiklet yolları, kafe ve restoranları, oteli ve etkinlik alanı, saha ve kortları, tırmanış duvarları ile Seka Parkı tam bir yaşam alanıdır. Söylentilere göre bölge aslında bir sit alanıydı ve bu alanda Nikomedya Antik Kenti bulunmaktaydı.
 

Kocaeli İzmit Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 
Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.