Arama yapın

Kocaeli Derince Kolay Araç Kiralama

Kocaeli Derince Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Kocaeli Derince’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Kocaeli Derince Araç Kiralama Seçenekleri
  • Kocaeli Derince Nüfus
  • Kocaeli Derince Ulaşım
  • Kocaeli Derince Mahalleler
  • Kocaeli Derince Gezi Listesi
  • Harikalar Sahili
  • Buz Pateni Tesisleri
  • Çenedağ Şelalesi
  • Kocaeli İzmit Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kocaeli’nin en yeni yerleşim yerlerinden biri olan Derince, il merkezine 11 km uzaklıktadır. Kocaeli seyahatlerinizde Derince’nin güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Kocaeli Derince Araç Kiralama Seçenekleri

Kocaeli Derince’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Kocaeli Derince Nüfus

Derince ilçesi nüfusu 2020 yılında 143.884 kişidir. Derince nüfusunun 71.946 kişisi erkektir. Ayrıca 71.938 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50 erkek nüfusu ve %50 kadın nüfusu bulunmaktadır. 

Kocaeli Derince Ulaşım

Kocaeli Derince ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Kocaeli Derince’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Kocaeli Derince Mahalleler

Başta Çavuşlu, Deniz, Çınarlı mahalleleri olmak üzere Derince’de toplam 17 mahalle bulunmaktadır.

Kocaeli Derince Gezi Listesi

Harikalar Sahili

İzmit merkezden de vapur ve otobüs servisleriyle ulaşabileceğiniz Derince Harikalar Sahili, 2006 yılında en iyi proje ödülünü almıştır. İçerisinde büyük boyutlarda masal kahramanları, büyük havuzlar, yapay şelaleler, yel değirmeni, Nuh’un Gemisi, mantar ve korsan gemisi görünümlü restoranlar ve mini marina vardır.

Buz Pateni Tesisleri

Olimpik boyutlarda olan Derince Buz Pateni Tesisleri, ulusal ve uluslararası yarışmalara da ev sahipliği yapmıştır.

Çenedağ Şelalesi

Şelaleye ulaşan yol mesire alanıdır. Bu yüzden karşıdan şelalenin fotoğrafı çekilememektedir. Şelalenin çevresinde doğa yürüyüşü yapılabilmektedir.

Kocaeli İzmit Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.