Arama yapın

Kocaeli Darıca Kolay Araç Kiralama

Kocaeli Darıca Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Kocaeli Darıca’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Kocaeli Darıca Araç Kiralama Seçenekleri
  • Kocaeli Darıca Nüfus
  • Kocaeli Darıca Ulaşım
  • Kocaeli Darıca Mahalleler
  • Kocaeli Darıca Gezi Listesi
  • Sancaktepe
  • Bayramoğlu Tatil Beldesi
  • Darıca Tarihi Deniz Feneri
  • Darıca Sahili
  • Darıca Kalesi
  • Kocaeli Darıca Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kocaeli’nin en kalabalık ilçesi olan Darıca, il merkezine 56 km uzaklıktadır. Kocaeli seyahatlerinizde Darıca’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Kocaeli Darıca Araç Kiralama Seçenekleri

Kocaeli Darıca’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Kocaeli Darıca Nüfus

Darıca ilçesi nüfusu 2020 yılında 214.796 kişidir. Darıca nüfusunun 108.791 kişisi erkektir. Ayrıca 106.005 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,65erkek nüfusu ve %49,35 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Kocaeli Darıca Ulaşım

Kocaeli Darıca ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Kocaeli Darıca’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Kocaeli Darıca Mahalleler

Başta Nenehatun, Cami, Emek mahalleleri olmak üzere Darıca’da toplam 14 mahalle bulunmaktadır.
 

Kocaeli Darıca Gezi Listesi

Darıca

Sancaktepe

Eşsiz ve harika manzarası ile çokça tercih edilen Sancaktepe, Darıca’nın en yüksek tepesidir. Bünyesinde piknik alanları, kafe ve büfe, yürüyüş yolları bulunmaktadır. Günübirlik gezilecek yerler arasında öne çıkan Sancaktepe’ye, Darıca merkezden araba ile 5 dakika içinde gidebilirsiniz.
 

Bayramoğlu Tatil Beldesi

İstanbul ve çevre illerde yaşayanlar için oldukça tercih edilen Bayramoğlu, yaz mevsimlerinde dahi görece sakin olmaktadır. Tatil beldesi olduğu için, Darıca’nın diğer bölgelerine kıyasla daha fazla konaklama imkanı bulunmaktadır. Bayramoğlu tatil beldesi, Darıca merkeze 10 dk. uzaklıktadır.
 

Darıca Tarihi Deniz Feneri

Darıca Tarihi Deniz Feneri, 100 yıldan fazla süredir kullanılmaktadır. Yürüyüş yapmak ve deniz havası almak isteyenler için Darıca’da gezilecek yerler arasında bulunmaktadır.
 

Darıca Sahili

16 km uzunlukta olan Darıca Sahili çocuk alanları, kafe-restoran ve piknik alanları ile günübirlik yaşam alanları için ideal bir yerdir. Darıca Sahili, merkezden yaklaşık 10 dk. uzaklıktadır.
 

Darıca Kalesi

Bizans Dönemi hatırlarından biri olarak kalan Darıca Kalesi, önünde bulunan iskelenin korunması için yapılmıştır. Osmanlı’ya kadar savunma için kullanılan kalenin şu anda sadece burcu ve sur duvarları sağlamdır. Merkezden yaklaşık 7 dk. uzaklıkta bulunan Darıca Kalesi içinde bir de kafe bulunmaktadır.

Kocaeli Darıca Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.