Arama yapın

İzmir Konak Kolay Araç Kiralama

İzmir Konak Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Konak’ta araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Konak Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Konak Nüfus
  • İzmir Konak Ulaşım
  • İzmir Konak Mahalleler
  • İzmir Konak Gezi Listesi
  • Kordon Boyu
  • İzmir Tarih ve Sanat Müzesi
  • Konak Pier
  • Tarihi Asansör
  • Kemeraltı Çarşısı

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Konak ilçesi farklı yerleri ve doğal alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Konak’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İzmir Konak Araç Kiralama Seçenekleri

İzmir Konak’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

İzmir Konak Nüfus

Konak, İzmir’in Bornova ilçesi ve İzmir Körfezi arasında konumlanmıştır. 344,678 kişilik nüfusu olan Konak, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Konak Ulaşım

İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Konak, şehir içinde otobüs, minibüs, dolmuş, tramvay ve taksi ile yapılan bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Konak’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İzmir Konak Mahalleler

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Konak ilçesi denince akla sanat ve eğlence merkezleri gelmektedir. Konak’ta Alsancak, Altınok, Aziziye, Çınarlı olmak üzere farklı 112 mahalle vardır.
 

İzmir Konak Gezi Listesi

İzmir’in Konak ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Kordon Boyu

Kordon Boyu, Cumhuriyet Caddesi’nden başlayarak İzmir Limanı’na kadar uzanmaktadır. Kordon’da yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir ve ya İzmirlilerin yaptığı gibi çimlere uzanabilirsiniz. Etrafında birçok restoran ve kafe olan Kordon Boyu’nda sıkça seyyar satıcı da göreceksiniz. 
 

İzmir Tarih ve Sanat Müzesi

Kültürpark’ta bulunan İzmir Tarih ve Sanat Müzesi 2004 yılında kurulmuştur. 3 ayrı bölüme sahip olan müzede taş eserler, seramik eserler ve kıymetli eserler sergilenmektedir. 
 

Konak Pier


1870’lerde kurulan Konak Pier, Taş Bina olarak da adlandırılmaktadır. Binanın bir parçası olan Büyük Hol, denizin doldurulması ile yapılmış ve 19602lardan beri balık hali olarak kullanılmaktadır. Eğlence merkezi olarak da kullanılan Konak Pier alışveriş, kafeterya, sinema gibi çok çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.
 

Tarihi Asansör


Konak Meydanı’na yürüme mesafesinde olan Tarihi Asansör 1907 yılında iki semt arası bağlantı sağlamak için kurulmuştur. Halil Rıfat Paşa Caddesi’ne ulaşımı kolaylaştırmakta ve muazzam bir İzmir manzarası sağlamaktadır. 2 asansör bulunan kulede gün batımını seyredebilir, kulenin etrafındaki restoran ve kafelerde keyif sürdürebilirsiniz. 
 

Kemeraltı Çarşısı


Konak’ın en kalabalık merkezlerinden biri olan Kemeraltı Çarşısı’nda Milli Kütüphane ve Devlet ve Opera Balesi bulunmaktadır.  Çarşının içinde bulunan Kızlarağası Hanı’nda sahaflar, antika dükkanları ve plakçılar yer almaktadır.  
 
İzmir Konak Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.