Arama yapın

İzmir Karşıyaka Kolay Araç Kiralama

İzmir Karşıyaka Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Karşıyaka’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Karşıyaka Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Karşıyaka Nüfus
  • İzmir Karşıyaka Ulaşım
  • İzmir Karşıyaka Mahalleler
  • İzmir Karşıyaka Gezi Listesi
  • Karşıyaka Çarşısı
  • Uşakizade Köşkü Karşıyaka / Latife Hanım Anı Evi
  • Bostanlı Seyir Terasları
  • Hamza Rüstem Fotoğraf Evi
  • CKC Divers Dalış Merkezi
  • Helen Katolik Kilisesi
  • İzmir Karşıyaka Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Karşıyaka ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Karşıyaka’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İzmir Karşıyaka Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Karşıyaka’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

İzmir Karşıyaka Nüfus


Karşıyaka, İzmir’in en gözde ilçelerinden biridir. 350,100 kişilik nüfusu olan Karşıyaka, İzmir’in kendine has dokusu olan ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

İzmir Karşıyaka Ulaşım


İzmir’in en bilindik ilçelerinden biri olan Karşıyaka, şehir içinde otobüs, metro, vapur seferleri, tramvay, bisiklet kiralama ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Karşıyaka’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Karşıyaka ilçesi turizm beldesi oluşuyla ön plandadır. Karşıyaka’da Tersane, Sancaklı, Atakent, Cumhuriyet, Bostanlı olmak üzere farklı mahalleler vardır.

İzmir Karşıyaka Gezi Listesi


İzmir’in Karşıyaka ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Karşıyaka Çarşısı


Karşıya İskelesindeki, trafiğe kapalı cadde ile başlayan Karşıyaka Çarşısında dükkânlar, mağazalar, kitapçılar, kuyumcular gibi birçok yeme-içme, alışveriş mağazaları bulunmaktadır.

Uşakizade Köşkü Karşıyaka / Latife Hanım Anı Evi


Mustafa Kemal Atatürk’ün eşi Latife Hanım’a ait olan Uşakizade Köşkü, Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım2ın son günlerini geçirdiği köşktür. İçerisinde balmumu heykelleri de bulunan köşk hafta içi her gün akşam 6’ya kadar açıktır.

Bostanlı Seyir Terasları


Güneşin batışını deniz kıyısında izlemek için halkın ve turistlerin tercih ettiği teraslar yaya köprüsü olarak da kullanılmaktadır. Terasta kafe ya da restoran olmasa da alışveriş yerlerine konumu yakındır.

Hamza Rüstem Fotoğraf Evi


İzmir’in en eski fotoğraf evi olan Hamza Rüstem Fotoğraf Evi’nde eski fotoğraflar, fotoğraf makineleri ve Hamza Rüstem’in kişisel eşyalarını görebilirsiniz.
 

CKC Divers Dalış Merkezi


Güvenlik önlemlerinin sıkı olduğu ve gereken malzemeleri temin eden CKC Divers Dalış Merkezinde eğitim alabilir ve deniz tutkunuzu güçlendirebilirsiniz.
 

Helen Katolik Kilisesi


Karşıyaka’nın ilk Katolik kilisesi olan St. Helen Katolik Kilisesi 1904 yılında inşa edilmiştir. İç mimarisi 1968 yılında yenilenen kilise düğün,ayin, cenaze ve vaftiz törenleri için kullanılmaktadır.
 

İzmir Karşıyaka Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.