Arama yapın

İzmir Gaziemir Kolay Araç Kiralama

İzmir Gaziemir Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Gaziemir’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Gaziemir Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Gaziemir Nüfus
  • İzmir Gaziemir Ulaşım
  • İzmir Gaziemir Mahalleler
  • İzmir Gaziemir Gezi Listesi
  • Sarnıç Gölet
  • Fuar İzmir
  • Seydiköy Anı Evi
  • Gaziemir Uzay Parkı
  • İzmir Gaziemir Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Gaziemir ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Gaziemir’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İzmir Gaziemir Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Gaziemir’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

İzmir Gaziemir Nüfus


Gaziemir, İzmir’in Karabağlar ilçesi ile Konak ilçeleri arasında konumlanmıştır. 138,519 kişilik nüfusu olan Gaziemir, İzmir’in en küçük ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Gaziemir Ulaşım


İzmir’in en küçük ilçelerinden biri olan Gaziemir, şehir içinde otobüs, metro, dolmuş, minibüs, bisim ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Gaziemir’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İzmir Gaziemir Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Gaziemir ilçesi denince akla kafeler, barlar ve restoranlar gelmektedir. Gaziemir’de Aktepe, Beyazevler, Fatih, Emrah olmak üzere farklı mahalleler vardır.
 

İzmir Gaziemir Gezi Listesi


İzmir’in Gaziemir ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Sarnıç Gölet


Piknik alanı olarak da kullanılan Sarnıç Gölet çam ormanlarının içinde bulunmaktadır. Restoranlara ve dinlenme alanlarına sahip olan Sarnıç Gölet’te Gaziemir’in ünlü köftesini de tadabilirsiniz.
 

Fuar İzmir


Türkiye’nin en büyük fuarı olan Fuar İzmir’de restoranlar, kafeler, amfi tiyatro ve seminer salonu bulunmaktadır. Fuarın içinde küçük işletmelerde bulunmaktadır.  Gaziemir’in gelişmesindeki en büyük katkı fuarın yapılmasıdır.
 

Seydiköy Anı Evi


Kent Müzesi olarak düzenlenen Seydiköy Anı Evi, 1925 – 1950 yıllarında yaşayan bir ailenin hayatı da canlandırılmaktadır. Gelin odası, oturma odası ve mutfak bölümlerinden oluşan Seydiköy Anı Evi, Tarihi Seydiköy Tren İstasyonu’ndan yapılmıştır.
 

Gaziemir Uzay Parkı


Eğlence ve eğitimin beraber verilebilmesine imkan veren Gaziemir Uzay Parkı, bilim ve teknoloji meraklısı çocuklar için yapılmış bir bilim kampıdır. 
 

İzmir Gaziemir Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.