Arama yapın

İzmir Çiğli Kolay Araç Kiralama

İzmir Çiğli Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çiğli’de gezi planı yaparken araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz!
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Çiğli Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Çiğli Nüfus
  • İzmir Çiğli Ulaşım
  • İzmir Çiğli Mahalleleri
  • İzmir Çiğli Gezi Listesi
  • Çamaltı Tuzlası
  • Doğal Yaşam Parkı İzmir
  • İzmir Çiğli Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Çiğli, İzmir ilinde bulunmaktadır. İzmir’in bir ilçesidir. Çiğli’nin kuzey kısmında Menemen doğu kısmında Karşıyaka yer almaktadır. Ayrıca güney ile batı kısımlarında İzmir Körfezi yer almaktadır. İzmir ili merkezine 17 km uzaklıktadır. İzmir seyahatlerinizde Çiğli’nin güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İzmir Çiğli Araç Kiralama Seçenekleri 

İzmir Çiğli’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

İzmir Çiğli Nüfus

Çiğli ilçesi nüfusu 2020 yılı araştırmalarına göre 204.549 olarak hesaplanmıştır. Çiğli nüfusunun 102.183 kişisi erkektir. Ayrıca 102.366 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %49,96 erkek nüfus ve %50,04 kadın nüfus bulunmaktadır. 

İzmir Çiğli Ulaşım

İzmir Çiğli ilçesinin ulaşım yolları kara ve denizdir. Oldukça yoğun olan nüfus kalabalığında toplu taşıma kullanmak istemeyen kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin tercihi ise oldukça pahalı taksiler yerine uygun maliyetli araçları kiralamaktır. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir Çiğli’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Çiğli Mahalleleri 

Ahmet efendi, Ahmet Taner Kışlalı, Ataşehir, Atatürk, Aydınlıkevler, Balatçık, Cumhuriyet, Çağdaş, Egekent, Esentepe mahalleleri bulunmaktadır. Ayrıca Evka-2, Evka-5, Evka-6, Güzeltepe, Harmandalı, İnönü, İzkent, Kaklıç, Köyiçi, Küçük Çiğli, Maltepe mahalleleri de vardır. 
 

İzmir Çiğli Gezi Listesi

Çamaltı Tuzlası

İzmir ilinin en güzel ilçelerinden biri olan Çiğli’de bulunan Çamaltı Tuzlası, ülkemizin en büyük deniz tuzlasıdır. Türkiye’nin tuz ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Çamaltı Tuzlası enfes bir manzaraya sahiptir. Çamaltı Tuzlası aynı zamanda bir kuş cennetine e ev sahipliği yapmaktadır. Çiğli gezi listesi içinde bir numarada Çamaltı Tuzlası olmalıdır.
 

Doğal Yaşam Parkı İzmir

Doğal Yaşam Parkı, yaklaşık 10 sene önce İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. 125 tür, 1500 canlıya ev sahipliği yapan Doğal Yaşam Parkı İzmir ya da Çiğli Park Avrupa’nın en güzel yaşam alanlarından biridir.

İzmir Çiğli Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.