Arama yapın

İzmir Bornova Kolay Araç Kiralama

İzmir Bornova Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Bornova’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Bornova Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Bornova Nüfus
  • İzmir Bornova Ulaşım
  • İzmir Bornova Mahalleler
  • İzmir Bornova Gezi Listesi
  • Aşık Veysel Rekreasyon Alanı
  • Belkahve Ata Anı Evi
  • Mary Magdalene Anglikan Kilisesi
  • Çiçekliköy Bahçeleri
  • Yeşilova Höyüğü
  • Ege Üniversitesi Etnografya Müzesi
  • İzmir Bornova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Bornova ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Bornova’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İzmir Bornova Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Bornova’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

İzmir Bornova Nüfus


Bornova, İzmir’in en büyük ilçelerinden biridir. 446,927 kişilik nüfusu olan Bornova, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

İzmir Bornova Ulaşım


İzmir’in turistik ilçelerinden biri olan Bornova, şehir içinde otobüs, metro ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Bornova’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Bornova Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Bornova ilçesi turizm beldesi oluşuyla ön plandadır. Bornova’da Atatürk, Çamkule, Çınar, Barbaros, Gökdere olmak üzere farklı 45 mahalle vardır.

İzmir Bornova Gezi Listesi


İzmir’in Bornova ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Aşık Veysel Rekreasyon Alanı


Aşık Veysel Rekreasyon Alanı büyük bir amfi tiyatrosuna, buz sporları salonuna, basketbol ve voleybol sahalarına, tenis kortlarına, yürüyüş pistine, iki kafeterya ve dinlenme alanlarına sahiptir.

Belkahve Ata Anı Evi


Belkahve Ata Anı Evi, Atatürk’ün 1922 yılında İzmir’in kurtuluşu öncesi kahve içip kenti seyrettiği yerdir. Okul gezilerine sıkça ev sahipliği yapan evde zaman zaman çeşitli filmler seyredilmekte ve savaştan kalma eşyalar sergilenmektedir.

Mary Magdalene Anglikan Kilisesi


1858 yılında kullanılan Mary Magdalene Anglikan Kilisesi, Bournabatlı Charlton Whittal tarafından köy halkına 1857 yılında hediye edilmiştir. 

Çiçekliköy Bahçeleri


Bornova’dan yaklış 5 km uzaklıkta olan Çiçkliköy Bahçeleri 93 Harbi sonrası Boşnaklar tarafından kurulan köylerde bulunmaktadır. Mesire alanı olarak kullanılan bahçelerde kahvaltı salonları ve piknik alanları bulunmaktadır. 
 

Yeşilova Höyüğü


İzmir’in bilinen en eski tarihini gösteren Yeşilova Höyüğü, MÖ 6500 ile 4000 yıllarına dayanmaktadır. Mühür, çakmak taşı, delici ve kazıcı aletler, günlük kullanım eşyaları gibi birçok tarihi eseri ücretsiz olarak höyükte görebilirsiniz.
 

Ege Üniversitesi Etnografya Müzesi


Önceleri sirke ve turşu yapımı olarak kullanılan ve bu yüzden Sirkehane olarak adlandırılan Ege Üniversitesi Etnografya Müzesi’nde bakır işleme, terzilik, ağaç işleme ve ayakkabıcılık gibi meslekler tanıtılmaktadır. 
 

İzmir Bornova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.