Arama yapın

İzmir Balçova Kolay Araç Kiralama

İzmir Balçova Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Balçova’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Balçova Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Balçova Nüfus
  • İzmir Balçova Ulaşım
  • İzmir Balçova Mahalleler
  • İzmir Balçova Gezi Listesi
  • Agamemnon Kaplıcaları
  • İnciraltı Deniz Müzesi
  • Balçova Terapi Ormanı
  • İzmir Balçova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
 
 
Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Balçova ilçesi farklı yerleri ve doğal alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Balçova’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İzmir Balçova Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Balçova’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

İzmir Balçova Nüfus


Balçova, İzmir’in Konak ilçesi ve İzmir Körfezi arasında konumlanmıştır. 78,804 kişilik nüfusu olan Balçova, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Balçova Ulaşım


İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Balçova, şehir içinde otobüs, minibüs, dolmuş ve taksi ile yapılan bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Balçova’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İzmir Balçova Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Balçova ilçesi denince akla sanayi ve kafeler gelmektedir. Balçova’da İnciraltı, Eğitim, Teleferik, Onur olmak üzere farklı 8 mahalle vardır.
 

İzmir Balçova Gezi Listesi


İzmir’in Balçova ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Agamemnon Kaplıcaları


Türkiye’nin en yeni ve modern kaplıcaları arasında bulunan Agamemnon Kaplıcaları dinlenme, tedavi, tatil amaçlı olmak üzere birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir.  İlk olarak Troya Savaşı’nda yaralanan askerlerin şifa bulması için kullanılan kaplıcanın tedavilerdeki başarısı yüzde 90’ın üstünde bir orana sahip.
 

İnciraltı Deniz Müzesi


İnciraltı Deniz Müzesi 2007 yılında Türk denizciliğini halka tanıtmak için kurulmuştur. Ege İrkateyn ve Piri Reis Denizaltısı olan deniz araçları müze haline getirlmiştir. Ege Bölgesinin ilk deniz müzesi olan İnciraltı Deniz Müzesi’nde savaş gemileri, deniz araçları, deniz izcileri tersanesi, konferans salonu ve sergi salonu bulunmaktadır. 
 

Balçova Terapi Ormanı


Doğa yürüyüşü, koşu yapmak ve kamp kurmak için İzmir’deki en uygun alanlardan biri olan Balçova Terapi Ormanı, şehrin gürültüsünden bunalan kişiler için tam bir terapi sağlamakta.  Şelaleye ve manastır kalıntılarına sahip olan ormana ulaşım oldukça kolay. Belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlanabilmektedir.
 

İzmir Balçova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.