Arama yapın

İstanbul Ümraniye Kolay Araç Kiralama

İstanbul Ümraniye Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Ümraniye’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Ümraniye Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Ümraniye Nüfus
  • İstanbul Ümraniye Ulaşım
  • İstanbul Ümraniye Mahalleler
  • İstanbul Ümraniye Gezi Listesi
  • Dudullu Tepesi
  • Şile Yolu Ormanı
  • Ihlamurkuyu Ormanı
  • İstanbul Ümraniye Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İstanbul’un en kalabalık 4. İlçesi ve Avrupa Yakası’nda bulunan en kalabalık ilçe Ümraniye doğal yapıları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Ümraniye’nin güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İstanbul Ümraniye Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Ümraniye’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Nüfus


Ümraniye, 713.803 nüfusu ile İstanbul’un en büyük 4. ve Avrupa Yakası’nda bulunan en kalabalık ilçedir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Ümraniye Ulaşım


Avrupa Yakası’nın en kalabalık ilçesi olan Ümraniye’de otobüs, minibüs, dolmuş ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Ümraniye’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Mahalleler


En büyük metropol olan İstanbul’un Ümraniye ilçesi tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Ümraniye’de Fatih Sultan Mehmet, Atatürk, Atakent, Tatlısu, Saray mahalleleri olmak üzere toplam 38 tane mahalle vardır.

İstanbul Ümraniye Gezi Listesi


İstanbul’un Ümraniye ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Dudullu Tepesi


Şehir hayatından uzaklaşmak ve doğal hayat özlemi çeken kişiler için birçok farklı seçeneğe sahip olan Ümraniye ilçesindeki ilk akla gelen yer Dudullu Tepesi’dir. Piknik yapmak, yürüyüş yapmak veya dinlenmek için tercih edebileceğiniz ve ücretsiz olarak giriş yapabileceğiniz  tepe birkaç restoran, bir gölet ve harika bir manzaraya sahip.

Şile Yolu Ormanı


Şehir merkezine çok uzak olmayan bu doğa alanı Ihlamurkuyu Ormanı ile karşı karşıyadır. Yine spor, piknik, yürüyüş yapabileceğiniz bu harika ve büyük ormanda organik meyve ve sebze alışverişi de yapabilirsiniz.

Ihlamurkuyu Ormanı


Şehrin manzarasını görmek, içindeki kafe, restoran ve mangal alanlarından yararlanmak için tercih edilebilecek doğal yaşam alanlarından biri olan Ihlamurkuyu Ormanı, Çırçır Ormanı olarak da bilinmektedir. Şili Yolu Ormanı’nda olduğu gibi Ihlamurkuyu Ormanı’na da ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.