Arama yapın

İstanbul Tuzla Kolay Araç Kiralama

İstanbul Tuzla Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Tuzla’da gezi planı yaparken araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz!
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Tuzla Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Tuzla Nüfus
  • İstanbul Tuzla Ulaşım
  • İstanbul Tuzla Mahalleler
  • İstanbul Tuzla Gezi Listes
  • Gözlem Evi ve Planetaryum
  • HoloZoo Nuh’un Gemisi
  • ViaSea Temapark
  • İstanbul Tuzla Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İstanbul’un en güneyinde yer alan Tuzla farklı mekanları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Tuzla’da görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol? 

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

İstanbul Tuzla Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Tuzla’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz. 

İstanbul Tuzla Nüfus

Türkiye İstatistik Kurumu'nun 2008 yılı Nüfus sayımında Tuzla ilçesinin toplam nüfusu 181.658 kişi çıkmıştır. İstanbul ilinin 39 ilçe arasında nüfus bakımından Tuzla 32. sırada yer almaktadır. Tuzla'yı Arnavutköy izlemektedir. Turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

İstanbul Tuzla Ulaşım

Tuzla ilçesinde ulaşım kara ve demir yollarıyla yapılmaktadır. Ayrıca Özel Halk otobüsleri ve İETT otobüs hatları bulunmaktadır. Deniz ulaşımı konusunda yetersiz bir ilçedir. İstanbul ili merkezine 45 dk uzaklıktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Tuzla’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İstanbul Tuzla Mahalleler

Akfırat, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, Fatih mahalleri bulunmaktadır. Ayrıca İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar Sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla mahalleri de bulunmaktadır. 
 

İstanbul Tuzla Gezi Listes

Gözlem Evi ve Planetaryum

Tuzla’da Şelale Eğitim Parkı’nın içinde bulunan Gözlem Evi ve Planetaryum, özellikle çocuklu aileler için gidilmesi tavsiye edilen bir müzedir. Çocukların astronomiye olan heyecanlarını artırmak ve evreni daha iyi tanımalarını sağlamak için tavsiye edilen Gözlem Evi ve Planetaryum haftanın her günü hizmet vermektedir.
 

HoloZoo Nuh’un Gemisi

Yine Tuzla Şelale Eğitim Parkı içerisinde bulunan HoloZoo Nuh’un Gemisi, pazartesi günleri hariç her gün hizmet vermektedir. Türkiye’deki ilk Hologram Hayvanat Bahçesi olan HoloZoo Nuh’un Gemisi adını Nuh’un Gemisi’nden almıştır.  Nesli tükenen, tükenmekte olan ve hala tehlike altında olmayan hayvan türlerini çocuklara tanıtmak için hologram hayvanat bahçesi güzel bir seçenektir.
 

ViaSea Temapark

İstanbul’un en büyük temaparklarından biri olan ViaSea Temapark, içinde farklı iklimlerde yaşayan deniz canlılarını barından bir akvaryuma, balıkları besleyebilen su altı akvaryumuna,  30 farklı oyuncak ve eğlence ünitesine, gondol – çarpışan arabalar – girdap gibi lunapark oyuncaklarına sahip büyük bir eğlence merkezidir.
 
Tuzla ilçesinde ayrıca  Tuzla Manastır Koyu, Holografik Hayvanat Bahçesi, Tuzla Sahili, Kaplıcaları, Mübadele Müzesi, Antik Dalgakıran, Şifalı Sular Çeşmesi ve Şelale Eğitim Parkı da oldukça popüler lokasyonlardır. 
 

İstanbul Tuzla Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.