Arama yapın

İstanbul Küçükçekmece Kolay Araç Kiralama

İstanbul Küçükçekmece Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Küçükçekmece’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Küçükçekmece Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Küçükçekmece Nüfus
  • İstanbul Küçükçekmece Ulaşım
  • İstanbul Küçükçekmece Mahalleler
  • İstanbul Küçükçekmece Gezi Listesi
  • Küçükçekmece Semt Pazarları
  • Atatürk Evi
  • Atatürk Deniz Köşkü
  • Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki ilçelerden biri olan Küçükçekmece tarihi yemekleri ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Küçükçekmece’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

İstanbul Küçükçekmece Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Küçükçekmece’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Nüfus


789.633 kişilik nüfusu ile İstanbul’un tarihi semti Küçükçekmece kıyı ilçelerden biridir. Turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Küçükçekmece Ulaşım


Küçükçekmece’ye direkt ulaşım olmadığı için aktarma ile gidebilirsiniz. Aktarma ile bütün taşıtları kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak İstanbul Küçükçekmece’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Mahalleler


Küçükçekmece’de bulunan mahallelerin sayısı 21’dir. Gültepe, Halkalı, Kanarya, Kartaltepe en bilinen mahallelerdir.

İstanbul Küçükçekmece Gezi Listesi

Küçükçekmece Semt Pazarları


Şehrin en büyük pazarlarından biri Küçükçekmece Semt Pazarı’dır. Haftanın 4 günü kullanıma açıktır. İçinde pazar dışında dinlenme ve gezi alanları, spor alanları, oyun alanları, süs havuzları, kafe ve mescit de bulunmaktadır.

Atatürk Evi


Atatürk’ün Selanik’teki evinin birebir kopyası alınarak Atatürk Evi oluşturulmuştur. Böylece Selanik’e gitmeden de Atatürk’ün evini ziyaret etmek mümkündür. Ev, 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Merkeze yakın olan Atatürk Evi, oradan yaklaşık 11 km’dir.
 

Atatürk Deniz Köşkü


Atatürk’e ithaf edilen köşk denizin üstündedir. Atatürk Deniz Köşkü merkeze7 kilometre olduğu için yürüyerek gidip gelmek çok kolaydır. Sade ama şık görüntüsüyle Atatürk Deniz Köşkü turistlerin merak ettiği mekanlardan biridir.
 

Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi


Atatürk Mahallesi’nde yer alan bir otomobil müzesidir. Mehmet Arsay’ın vefatından sonra oğlu, Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müze’siyle ilgilenmeye başlamıştır. Müzeyi ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri 10.00 ile 17.00 saatleri arasında Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi hizmet vermektedir.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.