Arama yapın

İstanbul Beykoz Araç Kiralama

İstanbul Beykoz Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Beykoz’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Beykoz Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Beykoz Nüfus
  • İstanbul Beykoz Ulaşım
  • İstanbul Beykoz Gezi Listesi
  • Mihrabat Korusu
  • Beykoz Mecidiye Kasrı
  • Yuşa Tepesi
  • Anadolu Feneri
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki en ünlü ilçeler arasında olan Beykoz tarihi yapıları ve parkları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Beykoz’da görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

beykoz arac kiralama

İstanbul Beykoz Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Beykoz’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Beykoz Nüfus

248,071 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en büyü ilçeleri arasında önde gelen Beykoz, şehrin Anadolu Yakası’nda bulunur ve batısında İstanbul Boğazı vardır. Tarihi ve güzel yalılarıyla turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Beykoz Ulaşım

Anadolu Yakası’ndaki muhteşem yalı manzaraları olan Beykoz’da en başta vapur ile ulaşım gelmektedir. Ek olarak otobüs, minibüs, ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Beykoz’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
İstanbul Beykoz Mahalleler

En büyük metropol şehrimiz olan İstanbul’un Beykoz ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Beykoz’da Bozhane, Kanlıca, Kavacık ve Kaynarca gibi birçok mahalle vardır.

İstanbul Beykoz Gezi Listesi

Mihrabat Korusu

Beykoz’da gezilecek yerler arasında olan Mihrabat Korusu, İstanbul’un en güzel korularından birisidir. Mihrabat Korusun’da Aadan Lounge isimli bir kafe ve Mihrabat Restoran’ında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yahya Kemal Beyatlı’nın“Sana dün bir tepeden baktım İstanbul” mısrasının yazıldığı yerdir.

Beykoz Mecidiye Kasrı

En eski ve görkemli kasırlardan biri olan Beykoz Mecidiye Kasrı, Beykoz Sarayı olarak da bilinir. 1854 yılında dönemin sultanlarından Sultan Abdülmecid, Beykoz Hünkar İskelesi’ni Beykoz Mecidiye Kasrı’na yürüme mesafesinde yaptırmıştır. Müze olarak da gezilebilen Beykoz Kasrı 1994 yılındaki restorasyon sayesinde ziyaretçilere açıktır. Ziyaretçiler mesire alanında da vakit geçirebilmektedir.

Yuşa Tepesi

Yuşa Tepesi denizden 200 metre yükseklikte bulunan bir tepedir. Hazreti Yuşa Peygamberin mezarı bulunduğu için Yuşa Tepesi olarak anılır. Çamlıca Tepesi’nden sonra İstanbul’un en büyük 2. tepesidir. Tepede Hazreti Yuşa Peygamber’in türbesi, çeşme ve camii bulunur. Bir rivayete göre tepedeki uzun türbenin Hazreti Yuşa Peygamber’in mezarı olduğunu düşünülüyor.

Anadolu Feneri

Güzel doğası olan Anadolu Feneri, bahar ve yaz aylarıyla birlikte İstanbul’un ses kirliliğinden uzaklaşmak için güzel bir yöntem. Dinlenme yeri arayan kişiler için Anadolu Yakası’ndaki en popüler ve uygun yerlerden biridir. Anadolu Feneri karşı yakadaki Rumeli Feneri ile beraber Karadeniz’e giderken ki yoldaki son durağınız.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.