Arama yapın

İstanbul Bakırköy Kolay Araç Kiralama

İstanbul Bakırköy Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Bakırköy’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Bakırköy Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Bakırköy Nüfus
  • İstanbul Bakırköy Ulaşım
  • İstanbul Bakırköy Mahalleler
  • İstanbul Bakırköy Gezi Listesi
  • İstanbul Akvaryum
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Müzesi
  • Florya Atatürk Ormanı
  • İstanbul Bakırköy Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan en kalabalık ilçelerden biri Bakırköy tarihi yapıları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Bakırköy’ün güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İstanbul Bakırköy Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Bakırköy’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

İstanbul Bakırköy Nüfus


Bakırköy, 226. 229 nüfusu ile Avrupa Yakası’nda bulunan en bilindik ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Bakırköy Ulaşım


Avrupa Yakası’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Bakırköy’de otobüs, minibüs, metro ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Bakırköy’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy Mahalleler


En büyük metropol olan İstanbul’un Bakırköy ilçesi tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Bakırköy’de Kartaltepe, Zeytinlik, Ataköy, Basınköy, Florya (diğer adıyla Şenlikköy) mahalleleri olmak üzere toplam 15 tane mahalle vardır.

İstanbul Bakırköy Gezi Listesi


İstanbul’un Bakırköy ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Akvaryum


Dünya’nın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’da yaklaşık 5 bin su canlısını görebilir, köpekbalıklarıyla dalış gerçekleştirebilir, balık besleyebilir, aynalı labirente girebilir ve deniz manzaralı seyir terasının keyfini sürebilirsiniz.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Müzesi


100 yıllık bir tarihe sahip olan Bakırköy Ruh ve Sinir Hatalıkları Hastanesi’nde bulunan müzede Ord. Prof. Dr. Mazhar Osman’ın kişisel eşyaları, kitapları, defterleri sergilenmekle birlikte tedavi amaçlı kullanılan şok aleti hastaların kendine zarar vermesini engellemek için kullanılan gömlek ve kemerler, tedavi için kullanılan ilaç ve aletleri ücretsiz olarak görebilirsiniz.
 

Florya Atatürk Ormanı


Yürüyüş yapmak, ailecek vakit geçirmek ya da şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için iyi bir seçenek olan Florya Atatürk Ormanı’nı Atatürk ölmeden bir yıl önce yaptırmıştır. Yapay, sonradan ağaçlandırılarak yapılan Florya Atatürk Ormanı’na ulaşmak için özel araç kullanabilir ya da şehir içi ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.
 

İstanbul Bakırköy Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.