Arama yapın

İstanbul Bahçelievler Kolay Araç Kiralama

İstanbul Bahçelievler Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Bahçelievler’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Bahçelievler Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Bahçelievler Nüfus
  • İstanbul Bahçelievler Ulaşım
  • İstanbul Bahçelievler Mahalleler
  • İstanbul Bahçelievler Gezi Listesi
  • Havuzlu Köşk / Siyavuş Paşa Kasrı
  • Çobançeşme Köprüsü / Mimar Sinan Köprüsü ve Çeşmesi
  • Viran Saray
  • İstanbul Bahçelievler Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan en ünlü ilçelerinden biri olan Bahçelievler tarihi yapıları ve parkları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Bahçelievler’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İstanbul Bahçelievler Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Bahçelievler’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

İstanbul Bahçelievler Nüfus

 
592.3711 nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında önde gelen Bahçelievler şehrin Avrupa Yakası’nda bulunan en bilindik ilçelerinden biridir. Bahçelievler, içinde birçok üniversitenin bulunması ile öğrenci ilçelerinden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Bahçelievler Ulaşım


Avrupa Yakası’nın en büyük ilçelerinden biri olan Bahçelievler’de otobüs, Marmaray, metro ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Bahçelievler’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Mahalleler


En büyük metropol olan İstanbul’un Bahçelievler ilçesi tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Bahçelievler’de Bahçelievler, Çobançeşme, Şirinevler, Hürriyet mahalleleri olmak üzere toplam 11 tane mahalle vardır.

İstanbul Bahçelievler Gezi Listesi


İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Havuzlu Köşk / Siyavuş Paşa Kasrı


Havuzlu Köşk, ilçenin en büyük parkı olan Milli Egemenlik Parkı’nda bulunur. Siyavuşpaşa Çiftliği’nin bahçesine 1572 yılında yapılan Havuzlu Köş halk arasında “Çavuş Başı” olarak da bilinmektedir. Yaşadığı bir takım değişikliklerden sonra 16. Yüzyıl Osmanlı sivil mimarisinin özelliklerini taşımakta ve ismini 3. Mehmet’in sadrazamlığını yapan Siyavuşpaşa’dan almıştır.

Çobançeşme Köprüsü / Mimar Sinan Köprüsü ve Çeşmesi


Doğu Roma İmparatorluğu dönemine ait olan Çobançeşme Köprüsü 38 metre uzunluğundadır. Önceleri altından Ayamama Deresi’nin aktığı köprü, bugün kuru dere yatağı üstünde durmaktadır. Çoban Çeşmesi ise köprünün hemen yanında bulunmaktadır. Suyu akmayan çeşme bulunduğu semte ve köprüye kendi adını vermiştir.

Viran Saray


Sadece harabelerden ve kalıntılardan oluşan Viran Saray, Osmanlı Dönemi’ne aittir. İsmini Yugoslavya’nın Bosna kentinden alan saray önceleri “Saray Bosna” olarak anılsa da yıkıldıktan sonra “Viran Saray” olarak anılmaya başlanmıştır.

İstanbul Bahçelievler Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.