Arama yapın

Bursa Yenişehir Kolay Araç Kiralama

Bursa Yenişehir Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Yenişehir’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Yenişehir Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Yenişehir Nüfus
  • Bursa Yenişehir Ulaşım
  • Bursa Yenişehir Mahalleler
  • Bursa Yenişehir Gezi Listesi
  • Saat Kulesi
  • Sinan Paşa Külliyesi
  • Yarhisar Şelalesi
  • Bursa Yenişehir Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın domates ve biber yetiştiriciliği ile meşhur olan Yenişehir ilçesi eski yerleşim yerlerinden biridir. Aynı zamanda Bursa’nın en güzel manzaralı ilçelerinden olan Yenişehir il merkezine 55 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Yenişehir’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Yenişehir Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Yenişehir’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Yenişehir Nüfus

Yenişehir ilçesi nüfusu 2020 yılında 54.315 kişidir. Yenişehir nüfusunun 26.901 kişisi erkektir. Ayrıca 27.414 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %49,53 erkek nüfusu ve %50,47 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa Yenişehir Ulaşım

Bursa Yenişehir ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Bursa’nın uluslararası havaalanını içinde bulundurur bu yüzden uçakla ulaşımı öneriyoruz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Yenişehir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa Yenişehir Mahalleler

Çelebi, Demirboğa, Fethiye, Ebeköy mahalleleri olmak üzere Yenişehir’de toplam 71 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Yenişehir Gezi Listesi

Bursa Yenişehir araç kiralama

Saat Kulesi

Mimarisi ile insanları büyüleyen Saat Kulesi Yenişehir ilçe merkezinde Cumhuriyet alanında bulunmaktadır. Eskiden Yenişehir ilçesi için Yunanlı işgalinden kurtulmasının zaferi olarak yapılmıştır. 2. Abdülhamit döneminde inşa edilen Saat Kulesi’nin ilçenin önemli sembollerinden biri olduğu da unutulmamalıdır.
 

Sinan Paşa Külliyesi

Şehrin merkezinde olduğu için ulaşımın kolay olduğu Sinan Paşa Külliyesi’nin yapımı çok öncelere dayanmaktadır. 16. yüzyıl sonlarına doğru yapılan Sinan Paşa Külliyesi’nin içinde cami, medrese, han ve imaret olarak birçok yapı bulundurur. Geçmiş hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz araştırabilirsiniz.
 

Yarhisar Şelalesi

Yenişehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta olan Yarhisar Şelalesi sıcak zamanların kurtarıcısı olarak bizi serinletmek için güzel bir tercihtir. Çevresi yeşillikler ile kaplıdır ve iki tepenin arasından şelale akar. Bu gölün önünde ise piknik alanı olduğundan piknik de yapabilirsiniz.
 

Bursa Yenişehir Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.