Arama yapın

Bursa Osmangazi Kolay Araç Kiralama

Bursa Osmangazi Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Osmangazi’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Osmangazi Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Osmangazi Nüfus
  • Bursa Osmangazi Ulaşım
  • Bursa Osmangazi Mahalleler
  • Bursa Osmangazi Gezi Listesi
  • Eski İpek Han
  • Bursa Vakıf Kültürü Müzesi
  • Geruş Sinagogu
  • İnkaya Asırlık Çınarı
  • Bursa Osmangazi Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın Osmangazi ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın en güzel manzaralı ilçelerinden olan Osmangazi il merkezine 6,7 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Osmangazi’nin güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Osmangazi Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Osmangazi’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Osmangazi Nüfus

Osmangazi ilçesi nüfusu 2020 yılında 881.459 kişidir. Osmangazi nüfusunun 441.739 kişisi erkektir. Ayrıca 439.720 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,11 erkek nüfusu ve %49,89 kadın nüfusu bulunmaktadır. 

Bursa Osmangazi Ulaşım

Bursa Osmangazi ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Osmangazi’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa Osmangazi Mahalleler

Doğancı, Elmasbahçeler, Gündoğdu, İstiklal mahalleleri olmak üzere Osmangazi’de toplam 136 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Osmangazi Gezi Listesi

Bursa Osmangazi araç kiralama

Eski İpek Han

Eski İpek Han, Bursa’nın en büyük hanlarından birisidir. Giysi ve terzi gibi dükkanların bulunduğu bir handır. Zamanında ipek tüccarları tarafından kullanılmıştır. Bursa’da işi ipek alıp satmak olan kazazlar yüzünden Büyük Kazzazhane olarak da bilinmektedir.

Bursa Vakıf Kültürü Müzesi

Tarihin köklü eşyalarını bünyesinde barındırmıştır. Zira zamanında Osmanlı’nın başkenti Bursa olduğu için nice tarihi eser içeride vardır. Vakıflar karşılık beklemeden hayırseverlik yaptığı için bu kültür şimdi de Bursa Vakıf Kültürü Müzesi sayesinde devam etmektedir. Her gün 9.00-17.30 saatleri arasında her gün ziyarete açıktır ve ücretsizdir.
 

Geruş Sinagogu

Geruş Sinagogu, 2. Selim döneminde Yahudiler için dini ibadet amacıyla açılmıştır. Adını İbranice'den almaktadır. Anlamı ise “kovulmuş, sürgün edilmiş” demektir.  İç mekanı ile beğeninizi kazanacağını düşünüyoruz bu yüzden gezi defterinize eklemeyi unutmayın!
 

İnkaya Asırlık Çınarı

Uludağ yolu üzerinde bulunan İnkaya Asırlık Çınarı, Osmanlı ile yaşıttır. Adını ise Osmanlının ilk köylerinden biri olan İnkaya Köyü’nden almıştır. Türkiye’nin en yaşlı ağaçlarından biridir ve yurt dışında da üne sahiptir. Özgürlüğün tadını çıkartmak ve şehrin stresinden uzaklaşmak için güzel bir tercihtir. 
 

Bursa Osmangazi Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.