Arama yapın

Bursa Orhangazi Kolay Araç Kiralama

Bursa Orhangazi Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Orhangazi’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Orhangazi Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Orhangazi Nüfus
  • Bursa Orhangazi Ulaşım
  • Bursa Orhangazi Mahalleler
  • Gürle Dağı
  • Hacılartepe Höyüğü
  • Keramet Kaplıcası
  • Bursa Orhangazi Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İznik Gölü’nün Batısında bulunan Orhangazi il merkezine 55 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Orhangazi’nin güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Bursa Orhangazi Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Orhangazi’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Bursa Orhangazi Nüfus

Orhangazi ilçesi nüfusu 2020 yılında 80.118 kişidir. Nüfusunun 40.141 kişisi erkektir. Ayrıca 39.977 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,10 erkek nüfusu ve %49,90 kadın nüfusu bulunmaktadır. 

Bursa Orhangazi Ulaşım

Bursa Orhangazi ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüslerle ve minibüslerle Bursa merkezden Orhangazi’ye geçiş yapabilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Orhangazi’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Bursa Orhangazi Mahalleler

Akharem, Akharem, Bayırköy Kumla mahalleleri olmak üzere Orhangazi’de toplam 31 mahalle bulunmaktadır.

Bursa Orhangazi Gezi Listesi

Bursa Orhangazi araç kiralama

Gürle Dağı

Her yıl onlarca ziyaretçi Gürle Dağı’na uğramaktadır. Orhangazi’nin en yüksek yeri olan Gürle Dağı yamaç paraşütü yapanların da tercih ettiği bir lokasyondur. Harika manzarası, yamaç paraşütü için uygunluğu ile Gürle Dağı adrenalin sevenler için doğru adres.
 

Hacılartepe Höyüğü

M.Ö. 2400’e kadar dayanan tarihi ile Hacılartepe Höyüğü tahminlere göre bütün Tunç Çağı’na şahitlik etmiştir. Kalkolitik Çağdan bu yana kendini koruyabilmiş Hacılartepe Höyüğü, yapılan çalışmalara göre farklı zamanlardan kalmış evlere ve yapılara hala sahiptir.
 

Keramet Kaplıcası

Orhangazi denince akla ilk gelen şey olan Keramet Kaplıcası, kayalıklar arasından çıkan kaplıca suyunun keşfiyle yapılmıştır. Zeytin bahçeleri arasında bulunan kaplıcanın suyu, yılın her mevsimi 34 derece suya sahip Keramet Ilıcası, ilçe merkezine yaklaşık 40 dk. uzaklıktadır.
 

Bursa Orhangazi Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.