Arama yapın

Bursa Nilüfer Kolay Araç Kiralama

Bursa Nilüfer Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Nilüfer’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Nilüfer Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Nilüfer Nüfus
  • Bursa Nilüfer Ulaşım
  • Bursa Nilüfer Mahalleler
  • Misi Köyü
  • Gölyazı
  • Ayvaini Mağarası
  • Bursa Nilüfer Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın gölüne kıyısı olan Nilüfer ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın en güzel manzaralı ilçelerinden olan Nilüfer, il merkezine 31,5 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Nilüfer’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Nilüfer Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Nilüfer’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Nilüfer Nüfus

Nilüfer ilçesi nüfusu 2020 yılında 484.832 kişidir. Nilüfer nüfusunun 240.819 kişisi erkektir. Ayrıca 244.013 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %49,67 erkek nüfusu ve %50,33 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa Nilüfer Ulaşım

Bursa Nilüfer ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Nilüfer’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa Nilüfer Mahalleler

Akçalar, Ayvaköy, Balat, Beşevler mahalleleri olmak üzere Nilüfer’de toplam 65 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Nilüfer Gezi Listesi

Bursa Nilüfer Araç Kiralama

Misi Köyü

2000 yıllık geçmişi olan Misi Köyü şehrin merkezine 12 kilometredir. Misi Köyü Hristiyanlar için önemlidir, zira İncil’in bir nüshasının burada olduğu söylenmektedir. Aynı zamanda bu yemyeşil olan köyde piknik yapma imkanınız da bulunmaktadır. Sabah kahvaltıya gitmek ise köyde yapabileceğiniz şeylerden sadece bir tanesi.
 

Gölyazı 

Ulubat Gölü’nün hemen yakınında bulunan Gölyazı Köyü pek keşfedilmiş bir yer olmadığı için özgürlüğün tadını çıkarabileceğiniz bir yerdir. Eskiden Rum köyü olan Gölyazı’nın köy halkı da oldukça misafirperverdir. Sadece tabelaları izlemeniz gitmeniz için yeterlidir. Tabelaları takip ettiğinizde ise yaşlı bir ağaç size merhaba diyecektir.
 

Ayvaini Mağarası

Nilüfer ilçesinin doğal güzelliği olarak sayılan bir diğer yer ise Ayvaini Mağarası’dır. Türkiye’nin en uzun 2. mağarası sayıldığı için Ayvaini Mağarası içinde bolca vakit geçirebilmeniz mümkündür. Ayvaini Mağarası’nın iki tane girişi bulunmaktadır. Biri Mustafa Kemal Paşa istikameti üzerinde diğeri ise Ayva Köyü girişidir.
 

Bursa Nilüfer Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.