Arama yapın

Bursa Mustafakemalpaşa Kolay Araç Kiralama

Bursa Mustafakemalpaşa Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Mustafakemalpaşa’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Mustafakemalpaşa Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Mustafakemalpaşa Nüfus
  • Bursa Mustafakemalpaşa Ulaşım
  • Bursa Mustafakemalpaşa Mahalleler
  • Bursa Mustafakemalpaşa Gezi Listesi
  • Su Uçtu Şelalesi
  • Ulubat Gölü
  • Paşalar Fosil Kazı Alanı
  • Bursa Mustafakemalpaşa Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın denize kıyısı olmayan Mustafakemalpaşa ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın orman manzaralı ilçelerinden olan Mustafakemalpaşa il merkezine 83,5 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Mustafakemalpaşa’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

 
Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Mustafakemalpaşa Araç Kiralama Seçenekleri

 
Bursa Mustafakemalpaşa’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Mustafakemalpaşa Nüfus

 
Mustafakemalpaşa ilçesi nüfusu 2020 yılında 101.820 kişidir. Mustafakemalpaşa nüfusunun 50.554 kişisi erkektir. Ayrıca 51.266 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %49,65 erkek nüfusu ve %50,35 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa Mustafakemalpaşa Ulaşım

 
Bursa Mustafakemalpaşa ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Mustafakemalpaşa’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek!
 

Bursa Mustafakemalpaşa Mahalleler

Behram, Çakallar, Çamlıca, Dallıca mahalleleri olmak üzere Mustafakemalpaşa’da toplam 131 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Mustafakemalpaşa Gezi Listesi

Bursa Mustafakemalpaşa araç kiralama

Su Uçtu Şelalesi

Su Uçtu Şelalesi, şehrin 18 kilometre uzağında bulunan Muradiye Köyü yakınlarında bulunmaktadır. Bu sıcak havalarda soğuk suyuyla sizi serinletecek olan şelale adından da anlaşılabileceği gibi 35 metre yükseklikten akmaktadır. Su Uçtu Şelalesi’nden sonra tarihi yerleri veya farklı yerleri de gezmek isterseniz bloglarımızı inceleyebilirsiniz!

Ulubat Gölü

Asıl adı Ulubat Gölü olan bu göl, halk arasında Apolyont Gölü veya Uluabat Gölü gibi isimlerle de bilinmektedir. Efsaneye göre, Ulubat Gölü’nün olduğu yerde Apolyont Krallığı varmış. Mustafakemalpaşa’nın bulunduğu yerde ise Melde krallığı varmış. Melde Kralı, Apolyont kralının kızını oğluna istemiş ancak Apolyont kralı kızını vermemiş ve Melde kralı onlara öyle bir felaket vermiş ki hepsi boğulmuş ve şimdiki Ulubat Gölü oluşmuş. 

Paşalar Fosil Kazı Alanı

Paşalar Fosil Kazı Alanı ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıktadır. 15 milyon yıllık fosillerin yanında filler, gergedanlar, atlar, zürafalar ve daha birçok hayvan fosili de alanda bulunmaktadır. Ayrıca zamanında buradan çıkan bir filin fosilinin benzeri başka hiçbir yerde görülmemiştir. Çıkan fosiller Ankara ve Bursa’da sergilenmektedir.

Bursa Mustafakemalpaşa Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.