Arama yapın

Bursa Mudanya Kolay Araç Kiralama

Bursa Mudanya Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Mudanya’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Mudanya Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Mudanya Nüfus
  • Bursa Mudanya Ulaşım
  • Bursa Mudanya Mahalleler
  • Bursa Mudanya Gezi Listesi
  • Mudanya Mütareke Evi Müzesi
  • Yıldıztepe
  • Tarihi Çamlı Kafe
  • Güzelyalı Sahili
  • Gölyazı ve Ağlayan Çınar
  • Bursa Mudanya Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın denize kıyısı olan Mudanya ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın en güzel manzaralı ilçelerinden olan Mudanya il merkezine 26 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Mudanya’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Mudanya Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Mudanya’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Mudanya Nüfus

Mudanya ilçesi nüfusu 2020 yılında 102.523 kişidir. Mudanya nüfusunun 49.831 kişisi erkektir. Ayrıca 52.692 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %48,60 erkek nüfusu ve %51,40 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa Mudanya Ulaşım

Bursa Mudanya ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. İstanbul’dan Mudanya’ya direkt geçiş için en uygun yol deniz otobüsleridir. 1,5 saatte gidip gelebilme imkânınız vardır. Diğer iller için de otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Mudanya’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa Mudanya Mahalleler

Dere, Esence, Halitpaşa, Hasköy mahalleleri olmak üzere Mudanya’da toplam 47 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Mudanya Gezi Listesi

Bursa Mudanya araç kiralama

Mudanya Mütareke Evi Müzesi

Türk ve Yunan savaşının bitmesini sağlayan ev Mudanya Mütareke Evi’dir. 11 Ekim 1922’de Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı yerdir. Barış evi olarak da bilinen Mudanya Mütareke Evi’nin aynı zamanda 2. Katında İsmet İnönü ve Asım Gündüz Paşa gibi diğer başka yaverlerin kaldığı yerler vardır.
 

Yıldıztepe

Seyredebileceğiniz en güzel manzaralardan birine sahip olan yer Yıldıztepe’dir. Mudanya-Trilye güzergahı üzerinden de gidebileceğiniz Yıldıztepe kafe, restoran ve yeşil park alanına da sahip olduğu için günübirlik gezi defterinize mutlaka eklemelisiniz.
 

Tarihi Çamlı Kafe

Tarihi Çamlı Kafe’nin muhteşem manzarası bütün gidenlerin memnun olmasını sağlıyor. Haftanın her günü açık olan kafe özellikle hafta sonu kahvaltı için tercih edilmektedir. Bu muhteşem manzaranın en güzel göründüğü zamanlar gün batımı zamanlarıdır.
 

Güzelyalı Sahili

Hem yürüyüş hem de yüzmek için güzel tercihlerden biri de Güzelyalı Sahili’dir. Sahil boyunca kafe, restoran, park ve çardaklarda güzel zaman geçirebilirsiniz. Bisiklet sürmenin de mümkün olduğu bu sahil tekneyle yanaşmak da mümkündür.
 

Gölyazı ve Ağlayan Çınar 

Bursa-İzmir ikameti üzerinde bulunan Gölyazı ve Ağlayan Çınar, Ulubat Gölü kıyısında yarımada şeklinde yer almaktadır. Bursa’nın en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olması da dikkati kendi üzerine çekiyor. Mudanya merkezinden yola çıkarsanız 26,2 kilometrelik bir mesafede ulaşmanız mümkündür.
 

Bursa Mudanya Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.