Arama yapın

Balıkesir Edremit Kolay Araç Kiralama

Balıkesir Edremit Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Balıkesir Burhaniye’de araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Balıkesir Edremit Araç Kiralama Seçenekleri
  • Balıkesir Edremit Nüfus
  • Balıkesir Edremit Ulaşım
  • Balıkesir Edremit Mahalleler
  • Şahindere Kanyonu
  • Darıdere Tabiat Parkı
  • Edremit Körfezi
  • Altınoluk
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Balıkesir’in en çok turist çeken yerlerinden biri olan Edremit koyları ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Balıkesir seyahatlerinizde Edremit’te görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Balıkesir Edremit Araç Kiralama Seçenekleri

Balıkesir Edremit’te araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Balıkesir Edremit Nüfus

161.145 kişilik nüfusu ile Balıkesir’in bir ilçesi olan Edremit, şehrin en batı kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Balıkesir’de araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Balıkesir Edremit Ulaşım

Güzel bir şehir olan Edremit’e Balıkesir’in merkezinden, 1 saatte gitmek mümkündür. Taksi, özel aracını ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ile de uçakla gidebilirsiniz ve bunlara ek olarak Balıkesir Burhaniye’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 
 

Balıkesir Edremit Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Balıkesir’in Edremit ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok körfezleri ile bilinir. Edremit’te Çamcı, İkizçay ve Kadıköy olmak üzere toplam 47 tane mahalle bulunmaktadır.
 
 
Balıkesir Edremit Gezi Listesi
 

Şahindere Kanyonu

26 kilometre uzunluğunda olan Şahindere Kanyonu Kaz Dağları’nda bulunur ve kesin gidin dediğimiz yerler arasındadır. Kaz Dağları’ndan aldığınız kekik ve çam kokusunu buram buram Şahindere Kanyonu’nda da hissedeceksiniz. Ancak koruma altına alındığı için, izinsiz girmeyeceğiniz Şahindere Kanyonu’nun izin belgesini Milli Parklar Müdürlüğü ve Zeytinli Kaz Dağı Milli Parkı Ön Tanıtım Bürosu’ndan alabilmeniz mümkündür.

Darıdere Tabiat Parkı

Merkezden 1 saatte gidebileceğiniz Darıdere Tabiat Parkı Edremit’in oksijen kaynağı olarak anılır. 10 hektardan oluşan Darıdere Tabiat Parkı piknik yapmaya uygundur. Ancak ateş yakmak kesinlikle yasaktır. Aynı zamanda futbol, basketbol ve voleybol sahaları olan Darıdere Tabiat Parkı’nda çadır yapmak için ayrılan yerlerde çadır yapabilirsiniz. Giriş her bir kişi için 5 TL kişisel aracınız ile girecekseniz de 15 TL’dir.

Edremit Körfezi

Ege Denizi’ndeki en kuzey körfezdir. Midilli Adası ve Anadolu yarımadasını birbirinden ayıran körfezdir. Edremit Körfezi’nin havası rüzgarlı denizi de soğuktur. Yazın sıcak havalarda girmek için çok uygun bir tercihtir. Edremit Körfezi’nin serin sularında sörf de yapabilirsiniz zira deniz dalgalıdır. Çok kalabalık olmamasıyla beraber sakinlik isteyen gezginler için güzel bir tercihtir.
 

Altınoluk

Ege denizi kıyısında bulunan Altınoluk tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Birçok zeytin ağacı bulunduğundan zeytin ağaçları ile beraber deniz havası almak güzel bir tercihtir. 43 kilometre kıyı şeridine sahip Altınoluk’a yaz akşamları yürüyüş yapmak için gidilebilir. Yüzmek için ise suyu soğuk olduğundan yaz ayları serinleticidir. Tekne turları da yapıldığı için birçok yer görebilme imkanınız vardır. 
 
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.