Arama yapın

Balıkesir Ayvalık Kolay Araç Kiralama

Balıkesir Ayvalık Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Balıkesir Ayvalık’ta araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Balıkesir Ayvalık Araç Kiralama Seçenekleri
  • Balıkesir Ayvalık Nüfus
  • Balıkesir Ayvalık Ulaşım
  • Balıkesir Ayvalık Mahalleler
  • Balıkesir Ayvalık Gezi Listesi
  • Cunda Adası
  • Şeytan Sofrası
  • Kocain Mağarası
  • Saatli Cami
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Balıkesir’in en çok turist çeken yerlerinden biri olan Ayvalık adaları ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Balıkesir seyahatlerinizde Ayvalık’ta görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Balıkesir Ayvalık Araç Kiralama Seçenekleri

Balıkesir Ayvalık’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Balıkesir Ayvalık Nüfus

71.725 kişilik nüfusu ile Balıkesir’in bir ilçesi olan Ayvalık, şehrin en batı kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Balıkesir’de araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 
 

Balıkesir Ayvalık Ulaşım

Balıkesir’in doğal manzarası olan Balıkesir’in merkezinden, Ayvalık’a 1 saat 39 dakikada gitmek mümkündür. Taksi, özel aracınız ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. Bunlara ek olarak Balıkesir Ayvalık’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Balıkesir Ayvalık Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Balıkesir’in Ayvalık ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok adaları ile bilinir. Ayvalık’ta Akçapınar, Kırcalar ve Zekibey olmak üzere toplam 34 tane mahalle bulunmaktadır.

Balıkesir Ayvalık Gezi Listesi

Cunda Adası 

22 adet adaya sahip olan Balıkesir’in en güzel ve görülmesi gereken adalarından biri Cunda Adası’dır. Hem karayla hem de deniz yolu ile ulaşıma sahip olan adanın Türkiye’deki ilk boğaz köprüsü ile de Cunda Adası’na ulaşabilirsiniz. Ada çarşıları, limanı, Ay Işığı Manastırı, Taksiyarhis Kilisesi, Taşlı Kahvesi ile ünlüdür.
 

Şeytan Sofrası

Ayvalık’taki en güzel doğal manzaraya sahip olduğu söylenilen Şeytan Sofrası 8 kilometre mesafe ile gidebileceğiniz türden. Adını ise burada yer aldığına inanılan şeytanın ayak izinden alıyor. Efsane olduğu düşünülse de zamanla ayak izi bir kafes içerisine konulmuş ve insanlar bozuk paralar atıp dilekler dilemeye başlamışlar. Eğer siz de dilek dilemek isterseniz Şeytan Sofrası’na gidip 50 kuruşa satılan kırmızı kurdelelerden alabilirsiniz.

Kocain Mağarası 

35 metre yükseklikte sarkıtların olduğu Kocain Mağarası doğal oluşmuş bir güzellik görmek için gidilebilecek yerlerden biridir. Roma uygarlığından kalma olan Kocain Mağrası zamanda geçmişe gitmişsiniz hissiyatı veriyor.
 

Saatli Cami

Ayvalık’taki önemli tarihi yerlerden biri de Saatli Cami’dir. 1850 yıllarında Rumlar tarafından kilise olarak inşa edilmiş olsa da 1928 yılında kilise Saatli Cami olarak değiştirilmiş. Çarşı taraflarını gezerseniz kesinlikle uğrayın dedirten türden zira mimari olarak kilise ancak cami görevi taşıyan bir yeri gezmek farklı bir his.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.