Arama yapın

Aydın Nazilli Kolay Araç Kiralama

Aydın Nazilli Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Aydın Nazilli'de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Aydın Nazilli Araç Kiralama Seçenekleri
  • Aydın Nazilli Nüfus
  • Aydın Nazilli Ulaşım
  • Aydın Nazilli Mahalleleri
  • Aydın Nazilli Gezi Listesi
  • Nysa Antik Kenti
  • Nazilli Uzun Çarşı
  • Arpaz Beyler Konağı
  • Nazilli Etnografya Müzesi
  • Dokuzun Hamamı
  • Mastaura Antik Kenti
  • Aydın Nazilli Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Nazilli ilçesi Aydın’ın diğer ilçelerine göre daha fazla bilinen ve adını sıkça duyuran bir ilçedir. Nazilli’de görülmesi gereken yerleri keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol? 

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Aydın Nazilli Araç Kiralama Seçenekleri

Aydın Nazilli’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Aydın Nazilli Nüfus

Nazilli nüfusu 2020 yılına göre 160.877 kişidir. Bu nüfus, 78.818 erkek ve 82.059 kadından oluşmaktadır. Turistlerin uğrak noktası olan Aydın Nazilli’de araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Aydın Nazilli Ulaşım

Aydın Nazilli’de karayoluyla olan toplu taşıma seçeneklerini değerlendirebileceğiniz gibi araç kiralama yaparak da ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Aydın Nazilli Mahalleleri

Aydın Nazilli mahalleleri toplam 87 tanedir. En tanınanı Akpınar, Aksu, Altıntaş, Apaklar mahalleleridir.
 

Aydın Nazilli Gezi Listesi

Nysa Antik Kenti

Aydın'a bağlı Sultanhisar ilçesinde yer alan Nysa Antik Kenti, Nazilli ilçesine 15 dakika uzaklıktadır ve içerisinde 12 bin kişilik tiyatrosu, kütüphane, Yaşlılar Meclisi ve Sütunlu Cadde gibi ihtişamlı yapılar bulunmaktadır. Bu güzel antik kenti gezerken ünlü yazar Strabon’un el kitabını yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Antik kentten çıkarılan eserler Aydın Müzesi’nde sergilenmektedir.

Nazilli Uzun Çarşı 

Nazilli Uzun Çarşı sıra sıra dükkanları, birbiri arasına geçmiş sokaklarıyla nostalji yaparken alışverişi de mümkün kılıyor. 

Arpaz Beyler Konağı

Arpaz Köyü Nazilli'nin 15 kilometre güneyindedir. Arpaz Beyler Konağı ismini Arpaz Köyü’nden almıştır. Arpaz Beyler Konağı içinde çarkıfelek motifleri, eski gömme dolaplarını incelerken kendinizi geçmişte görebilirsiniz. Arpaz Beyler Konağı aynı zamanda Arpaz Kulesi olarak da anılır. Eskiden zindan olarak kullanıldığına dair bilgiler vardır. Kule ve konak karşılıklı konumlandırıldığı için her ikisi de aynı zamanda gezilebilir.

Nazilli Etnografya Müzesi

Eskiden Ankara Palas Oteli bulunan bu yerde günümüzde Etnografya Müzeyi vardır. Nazilli İstasyon Meydanından garın karşısına geçildiğinde görülen bu binada Nazilli halkının eski yaşam, kültür ve geleneğini yansıtan eserler Nazilli halkının sandık ve evlerinden toparlanarak derlenmiştir. “Anayurt Oteli” filminin çekildiği bu tarih kokan bina orijinale sadık kalınarak otantik havasına uygun olarak restore edilmiştir.

Dokuzun Hamamı

Altıntaş mahallesinde yer alan Dokuzun Hamamı neredeyse tamamen yıkıldığı için Osmanlılardan kalması dışında ne zaman ve kim tarafından yapıldığı bilgisi bulunamamıştır. 
 

Mastaura Antik Kenti

Günümüzdeki Antik kentlere göre daha küçük bir yapıya sahip olan Mastaura Antik Kenti  Bozkurt Köyü’nün bir kilometre kuzeyindedir. Tiyatro ve metropol yapısı ayakta kalan Antik kentin diğer bölümleri ne yazık ki günümüze ulaşamamıştır.
 

Aydın Nazilli Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.