Arama yapın

Aydın Didim Kolay Araç Kiralama

Aydın Didim Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Aydın Didim'de araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Aydın Didim Araç Kiralama Seçenekleri
  • Aydın Didim Nüfus
  • Aydın Didim Ulaşım
  • Aydın Didim Mahalleler
  • Aydın Didim Gezi Listesi
  • Altınkum Plajı
  • Bafa Gölü Tabiat Parkı
  • Patlak Yavan
  • Saplı Ada
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Aydın’ın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Didim koyları ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Aydın seyahatlerinizde Didim’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Aydın Didim Araç Kiralama Seçenekleri

Aydın Didim’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Aydın Didim Nüfus

90.427 kişilik nüfusu ile Aydın’ın bir ilçesi olan Didim, şehrin en batı kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Aydın’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Aydın Didim Ulaşım

Güzel bir şehir olan Didim’e Aydın’ın merkezinden, 1 saat 32 dakikada gitmek mümkündür. Taksi, özel aracını ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. 
 

Aydın Didim Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Aydın’ın Didim ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok körfezleri ile bilinir. Didim’de Hisar, Yeni ve Balat olmak üzere toplam 16 tane mahalle bulunmaktadır.
 

Aydın Didim Gezi Listesi

Altınkum Plajı

Didim’in en ünlü plajı olan Altınkum Plajı adını altın rengi yukarıdan aşağıyı görebilirsiniz. İçerisinde yürüyüş parkuları, eğlence mekanları, lokantalar ve hediyelik eşya dükkanları gibi pek çok işletme bulunmaktadır. Eğer konaklamak isterseniz de hemen yakınlarında oteller ve konaklama merkezleri bulunmaktadır. Tekne turlarına katılarak da ada turu yapabilirsiniz. Birçok su sporu yapmanıza olanak sağlayan Altınkum Plajı’nı görmenizi tavsiye ederiz.
 

Bafa Gölü Tabiat Parkı

Ege bölgesinin en büyük gölü olan Bafa Gölü Didim’e 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Zeytin ve çam ağaç türlerinin arasında bulunan Bafa Gölü Tabiat Parkı bir sürü canlıya ev sahipliği yaptığı için ilk ayak basan kişi sizmişsiniz hissiyatı veriyor. Bafa Gölü etrafında birçok ada yer aldığı için tekne turu ile de gezebilirsiniz. Tekne turuna evet iseniz Kapıkırı Köyü’nü görmeyi unutmayın!

Patlak Yavan  

Merkeze 10 dakikalık uzaklıkta olan Patlak Yavan hem yakın hem de doğal güzelliğiyle göz alıcı bir manzaradır. 50 metre akan tatlı su küçük bir çöküntü oluşturuyor ve bir berraklık oluşturuyor. Çok fazla kişi olmadığı için sakinliğiyle de cezbeden Patlak Yavan rotanızdan ihmal etmemeniz gerekenlerden.

Saplı Ada

Saplı Ada’da eskilerden volkan patlaması olmuş ve etrafa küller dağılmış. Küllerin dağılmasıyla beraber Saplı Ada oluşmuştur. Adanın yapısında hala küller bulmak bile mümkündür. Hatta bir rivayete göre Saplı Ada’dan toplanan 10 taş ömrü 10 yıl uzatmaktaymış.
 
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.