Arama yapın

Antalya Konyaaltı Kolay Araç Kiralama

Antalya Konyaaltı Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Konyaaltı’nda araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Konyaaltı Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Konyaaltı Nüfus
  • Antalya Konyaaltı Ulaşım
  • Antalya Konyaaltı Mahalleler
  • Antalya Konyaaltı Gezi Listesi
  • MiniCity
  • Antalya Aquarium
  • Feslikan Yaylası
  • Roma Hamamı
  • Konyaaltı Plajı
  • Sarısu Kadınlar Plajı
  • Sarısu Halk Plajı
  • Çaltıcak Plajları
  • Antalya Konyaaltı Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya’nın en turistik ilçelerinden biri olan Konyaaltı gezilecek yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Konyaaltı’nda görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Konyaaltı’nda araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Antalya Konyaaltı Nüfus

Falez üzerinde yer alan bölge “Koyaltı” diye anılırken zamanla ilçenin adı Konyaaltı'na dönüşmüştür. Plajlarıyla ünlü bu ilçenin nüfusu 2020 yılına göre 189.078 kişidir. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Antalya Konyaaltı Ulaşım

Antalya’ya yaklaşık 26 kilometre olması sayesinde oldukça kolaydır. Karayolunun yanı sıra havayolu ile ulaşımın mümkün olduğu ilçeye özel araçlar ile ulaşım da oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak Antalya Konyaaltı’nda araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Antalya Konyaaltı Mahalleler

Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olan Konyaaltı’nın Altınkum, Arapsuyu, Akdamlar olmak üzere 39 mahallesi vardır.

Antalya Konyaaltı Gezi Listesi

MiniCity

Bir minyatür park niteliğinde yapılan Haydarpaşa Garı, Çanakkale Şehitleri, Meryem Ana Evi, Sümela Manastırı gibi ülkemizin turizm ve tarihi açısından önemli olan yerlerinin küçük bir tasarımı olan çalışmaların sergilendiği bir parktır. 2004 yılında ziyaretçilere kapısını açmıştır.
 

Antalya Aquarium

Antalya Aquarium, 131 metre uzunluğunda ve dünyada tek olması sıfatıyla Antalya’nın en çok misafir çeken yeridir. Farklı eğlence tarzlarını görebileceğiniz Antalya Aquarium’da Snow World, Oceanride XD Cinema ve Wild Park gibi bölümler görebilirsiniz.

Feslikan Yaylası 

Üç dağın (Eren, Karadağ, Bereket) arasındaki platoda bulunan Feslikan Yaylası, Yörük kültürünü tanıtan festivaller ve doğa sporları gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.
 

Roma Hamamı

Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Roma Hamamı yangın geçirmiş olmasına rağmen ayakta kalabilmiştir. Isı sistemli duvarlarının olduğu hamamın avlusu, çeşmesi, spor salonu, su havuzu bulunmaktadır. Perge Antik Kenti’nden kalan bir eserdir. 
 

Konyaaltı Plajı

Yazın neredeyse her günü yoğun olduğu görülen plajda duş, tuvalet, soyunma kabini gibi ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Bisiklet ve yaya yolu ile gezinti yapılabilir ayrıca falezlerden yamaç paraşütü de yapılabilmektedir. 
 

Sarısu Kadınlar Plajı

Şezlongları, şemsiyeleri, soyunma kabinleriyle, tuvalet, spor salonları, duşları ve çeşitli işletmeleriyle tam teçhizat bir tesisle hizmet veren Kadınlar Plajı’nda çalışan ve ziyarete alınan kişiler de bayanlardır.
 

Sarısu Halk Plajı

Belediye tarafından işletilen tesiste Piknik alanlarında mangal yapma şansı da veren bu bölgede duş, tuvalet, çeşme, pişirme bölümleri gibi birçok hizmet verilmektedir.

Çaltıcak Plajları

Kızıl çamların arasında denize girilip bir yandan piknik yapılabilen plajlar kara yoluna çok yakın bir noktada bulunduğu için her zaman tercih sebebi olabilmektedir. Büyük- küçük çakıllar şeklinde iki ayrı plajdan oluşur ve plajın güzelliği, beyaz kumu görülmeye değerdir.

Antalya Konyaaltı Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.