Arama yapın

Antalya Kepez Kolay Araç Kiralama

Antalya Kepez Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Kepez’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Kepez Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Kepez Nüfus
  • Antalya Kepez Ulaşım
  • Antalya Kepez Mahalleler
  • Antalya Kepez Gezi Listesi
  • Düden Şelalesi
  • Atatürk Maskı
  • Orman Park Antalya/ PARKFUNtasctic
  • Antalya Kepez Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya’nın 5 merkez ilçesinden biri olan Kepez, farklı gezilecek yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Kepez’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz
 

Antalya Kepez Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Kepez’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Antalya Kepez Nüfus

Antalya’nın kalabalık ilçelerinden biri olan Kepez’in nüfusu 2020 yılına göre 564.183 kişidir. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Antalya Kepez Ulaşım

Sadece otobüs ve dolmuş ile ulaşımın mümkün olduğu ilçede ulaşım için genelde özel araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak Antalya Kepez’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Antalya Kepez Mahalleler

Antalya’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Kepez’in Ahatlı, Altınova, Gaziler olmak üzere 66 mahallesi vardır.
 

Antalya Kepez Gezi Listesi

Antalya Kepez araç kiralama

Düden Şelalesi

Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Düden Şelalesi ya da İskender Şelalesi yukarı düden ve aşağı düden olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yukarı düden şelalesinin bulunduğu yerde mesire ve piknik alanı vardır. Merkeze yakın, şehrin gürültüsünden ve sıcaktan uzaklaşmak için en güzel adreslerden biridir. 
 

Atatürk Maskı

Türkiye’nin 2. büyük Atatürk maskı olan “Atatürk MaskıKepez Kent Ormanı sırtında konuşlanmıştır. Yaklaşık 15 sene önce yapılan Atatürk Maskı, Atatürk’ün 70. ölüm yıl dönümü için yaptırılmıştır. Maskın yanında yapay bir şelale ve “Hiç şüphesiz ki Antalya, dünyanın en güzel yeridir.” sözü bulunmaktadır.
 

Orman Park Antalya/ PARKFUNtasctic

Antalya’nın en tematik parkı olan Orman Park Antalya ya da PARKFUNtastic her yaştan insana, farklı tür zevklere hitap eden spor aktivite ve eğlence alanlarına sahiptir. Haftanın her günü açık olan Orman Park Antalya restorana, go kart yarış pistine, zipline ve dağ kaydırağına, paintball alanına, ip kurslarına, atv safari imkanına ve daha fazlasına sahiptir.
 

Antalya Kepez Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.