Arama yapın

Antalya Kemer Kolay Araç Kiralama

Antalya Kemer Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Kemer’de araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Kemer Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Kemer Nüfus
  • Antalya Kemer Ulaşım
  • Antalya Kemer Mahalleler
  • Antalya Kemer Gezi Listesi
  • Likya Yolu
  • Paris Batığı
  • Ay Işığı Parkı
  • Phaselis Koyu ve Plajları
  • Tahtalı Dağı
  • Antalya Kemer Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya’nın en turistik ilçelerinden biri olan Kemer gezilecek yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Kemer’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Antalya Kemer Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Kemer’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Antalya Kemer Nüfus

Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kemer ilçesi nüfusu 3,129 kişidir. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Antalya Kemer Ulaşım

Antalya Havalimanı'ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı'na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Kemer dolmuşlarıyla Kemer'e gidilebilmektedir. Antalya Otogardan Kemer'e ulaşım 45 dakika sürmektedir. Kemer’de ise minibüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak Antalya Kemer’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Kemer Mahalleler

Kemer ilçesinin birçok ilçesi turizm yönünden çok öndedir. Arslanbucak, Kiriş, Ulupınar, Beldibi gibi mahalleler önde olmak üzere toplam 12 mahallesi vardır.
 

Antalya Kemer Gezi Listesi

Likya Yolu

1992 yılında Likya denilen Teke Yarımadası üzerinde bulunan patikaların bir kısmının işaretlenip, haritalandırılması sonucu ortaya çıkarılan Likya Yolu, 1999 yılında ziyarete açılmış olup aynı zamanda  dünyanın en uzun 10 yürüyüş parkurundan biri olma ayrıcalığını elinde tutmaktadır.
 

Paris Batığı

Profesyonel dalgıçların yoğun ilgi gösterdiği Kemer Marinası açıklarında 33 metre derinlikte yer alan Paris Batığı, Dünya’nın en özel 100 dalış noktasından biri olarak gösterilmektedir. Söz konusu dalış noktası, 13 Aralık 1917 tarihinde, Paris II Savaş Gemisi’ni Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul komutasındaki Topçu Bataryasının batırması nedeniyle Paris II Batığı olarak anılmaktadır.
 

Ay Işığı Parkı 

Mavi bayraklı plajı engelli dostu olup parkta yunus gösteri havuzu, alakart restoran, 3 sahil bar, vitamin bar, 2 kafe, havuz bar, 4 dükkanlı çarşı, tenis kortu, basketbol sahası, mini hayvanat bahçesi ve rekreasyon amaçlı yeşil alanlar bulunmaktadır.100 metrekarelik kumsalı, 3 bin metrekarelik havuz alanı, 450 metrekarelik amfi tiyatro, 580 metrekarelik üstü açılır gece kulübü ve 1750 metrekarelik bir disko yer alıyor.
 

Phaselis Koyu ve Plajları

Phaselis Koyu, Phaselis Antik Kenti kıyısında yer alıyor. Phaselis Koyu’nda bulunan Kuzey, Orta ve Güney olmak üzere üç limandaki denizin sığ ve dalgasız olması nedeniyle ailecek tatil yapanlar ve çocuklu ailelerin daha çok tercih ettiği bir yerdir. 
 

Tahtalı Dağı

Bey Dağlarının 2365 metre yüksekliği ile en büyük zirvelerinden birisi olan Tahtalı Dağı, Olympos Beydağları Milli Parkı içinden geçen yol ile Olympos Teleferik istasyonu ile ziyaret edilebilir. Panoramik kabinler 80 kişiliktir. Dağın denizle buluştuğu yerde Tahtalı Plajı vardır.
 

Antalya Kemer Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.