Arama yapın

Antalya Kaş Kolay Araç Kiralama

Antalya Kaş Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Kaş’ta araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Kaş Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Kaş Nüfus
  • Antalya Kaş Ulaşım
  • Antalya Kaş Mahalleler
  • Antalya Kaş Gezi Listesi
  • Uzun Çarşı
  • Kaputaş Plajı
  • Saklıkent Kanyonu
  • Kekova
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Kaş koyları ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Kaş’ta görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Antalya Kaş Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Kaş’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Antalya Kaş Nüfus

60.839 kişilik nüfusu ile Antalya’nın bir ilçesi olan Kaş, şehrin en batı kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

Antalya Kaş Ulaşım

Güzel bir şehir olan Kaş’a Antalya’nın merkezinden, 3 saatte gitmek mümkündür. Taksi, özel aracını ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. Uçakla da transfer yapmayı tercih edebilirsiniz. Dalaman Havalimanı Kaş’a 150 kilometre mesafede yer alır.

Antalya Kaş Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Antalya’nın Kaş ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok adaları ile bilinir. Kaş’ta Gelemiş, Beldibi ve Çavdır olmak üzere toplam 54 tane mahalle bulunmaktadır.

Antalya Kaş Gezi Listesi

Uzun Çarşı

Kaş’ın en güzel gezilecek yerlerinden biri Uzun Çarşı’dır. Kaş’ın renkli renkli sokaklarında dükkanları gezmek çok farklı bir histir. Bodrum ve Alaçatı’dan farklı olarak Uzun Çarşı’da daha az ziyaret edenin olması samimi bir ortam yaratıyor. Küçük butikler, çarşılar, antikacılar, halıcılar ve hediyelik eşya dükkanlarının bol olduğu Uzun Çarşı gezip görülesi bir güzelliktir.

Kaputaş Plajı

Kaş ile Kaputaş Plajı arası 20 kilometre, araçla da 20 dakika sürmektedir. Kişisel aracınız yoksa bile belediye otobüsleriyle gitmek mümkündür. Kumsal çok ince taşlardan oluşmaktadır ve kum gibidir ancak denizin içine girerken terlikle girmenizi öneririz zira taşlar ayaklarınıza zarar verebilir.

Saklıkent Kanyonu

Uzunluğu 14 kilometre olan Saklıkent Kanyonu yaz günlerinde soğuk suyuyla sizin serinlemenizi sağlayacak türden. Suyun yüksekliği zaman zaman değişse de en fazla belinize geliyor. Geçmenin zor olduğu kayalar önünüze çıksa da hiç el değmemiş hissiyatı verdirdiği doğrudur. Kaş merkezine uzaklığı 1 saat olan Saklıkent Kanyonu şelaleye ve yürüyüş sonrasında gidebileceğiniz restoranlara sahiptir.

Kekova

Kekova adası mavi tur yatlarıyla gezilebilecek en güzel ve el değmemiş gibi duran adalardan biridir. Zamanında antik yerleşim yerleri olan Kekova adası deprem olduğu için suya düşmüş ancak bu görüntüsü bile hayran edecek türden. Su altı arkeolojisi olarak da önem taşıyan Kekova adası en iyi dalış yerlerinden de biri olarak sayılmaktadır. Kekova tekne turu ile de hem birçok ada görme imkanına sahip hem de deniz havası almak için güzel bir tercihtir. 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.