Arama yapın

Antalya Finike Kolay Araç Kiralama

Antalya Finike Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Finike’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Finike Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Finike Nüfus
  • Antalya Finike Ulaşım
  • Antalya Finike Mahalleler
  • Antalya Finike Gezi Listesi
  • Arykanda Antik Kenti
  • Suluin Mağarası
  • Gökliman Koyu Plajı
  • Antalya Finike Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya’nın en sakin ilçelerinden biri olan Finike, farklı gezilecek yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Finike’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Antalya Finike araç kiralama

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz
 

Antalya Finike Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Finike’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Antalya Finike Nüfus

Portakalları ile ünlü Finike’nin nüfusu 2020 yılına göre 49.307 kişidir. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Antalya Finike Ulaşım

Sadece minibüs ve özel tekne/yat ile ulaşımın mümkün olduğu ilçede ulaşım için genelde özel araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak Antalya Finike’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Antalya Finike Mahalleler

Antalya’nın en küçük ama bilinen ilçelerinden biri olan Finike’nin Arif, Boldağ, Yuvalı olmak üzere 26 mahallesi vardır.
 

Antalya Finike Gezi Listesi

Arykanda Antik Kenti

M.Ö. 2000’li yıllara dayanan tarihi ile Arykanda Antik Kenti 1838’de Charles Fellows tarafından bulunmuştur. Kazılarının yaklaşık 40 senede yapılması sonucunda kentte ne olduğu anlaşılmıştır. Helenistik mimarinin örneği 12 dükkan, mozaik evler, agora, odean(meclis), hamam kalıntıları, tiyatro ve stadyumu ile Arykanda Antik Kenti bütün bir şehrin yaşam alanını ziyaretçisine sunabilmektedir. 
 

Suluin Mağarası

90’lı yıllarda yapılan keşif dalışı ile mağaranın en azından 122 metreden derin olduğu bilinmektedir. Bu keşifle birlikte Suluin Mağarası Avrupa’nın en derin mağarası olarak kabul edilmiştir. Keşiflerden sonra maceracı bir Alman çiftin de dalış yaptığı ve kaybolduğu mağara yerel halk tarafında uğursuz olarak nitelendirilmiştir. Profesyonel dalgıçlar dışında mağaraya dalma izni verilmemektedir.
 

Gökliman Koyu Plajı

Finike’ye 8 dk. uzaklıkta olan Gökliman Plajı, Likyalılar tarafından liman olarak kullanılmıştır. Bu yüzden birçok kalıntının bulunduğu Gökliman Plajı sularında hala kalıntıları görebilirsiniz. Plaj, belediye tarafından işletilmekte ve şezlong, güneşlik, yiyecek-içecek ihtiyaçları karşılanmaktadır.
 

Antalya Finike Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.