Arama yapın

Antalya Döşemealtı Kolay Araç Kiralama

Antalya Döşemealtı Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Antalya Döşemealtı’nda araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Antalya Döşemealtı Araç Kiralama Seçenekleri
  • Antalya Döşemealtı Nüfus
  • Antalya Döşemealtı Ulaşım
  • Antalya Döşemealtı Mahalleler
  • Antalya Döşemealtı Gezi Listesi
  • Termessos Antik Kenti
  • Karain Mağarası
  • Kocain Mağarası
  • Antik Döşeme Yol
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Döşemealtı denizleri ile ön plana çıkmaktadır. Antalya seyahatlerinizde Döşemealtı’nda görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Antalya Döşemealtı Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya Döşemealtı’nda araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Antalya Döşemealtı Nüfus

69.300 kişilik nüfusu ile Antalya’nın bir ilçesi olan Döşemealtı, şehrin güney kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Antalya Döşemealtı Ulaşım

Antalya’nın tarihi bir ilçesi olan Döşemealtı’ndan, Antalya’ya 32 dakikada gitmek mümkündür. Taksi, özel aracınız ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir.
 

Antalya Döşemealtı Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Antalya’nın Döşemealtı ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok tarihi ile bilinir. Döşemealtın’da Bağdemağacı, Ekşili ve Kovanlık olmak üzere toplam 33 tane mahalle bulunmaktadır.
 

Antalya Döşemealtı Gezi Listesi

Termessos Antik Kenti 

 Zengin bir bitki örtüsüne sahip Termessos Antik Kenti doğası sayesinde birçok türde hayvana ev sahipliği yapmaktadır. Termessos Antik Kenti, 2. Attalos döneminde (İ.Ö. 159-138) yapılmıştır ve Roma döneminde de onarılmıştır ve sahne inşa edilmiştir. 
 

Karain Mağarası

Karain Mağarası, 500.000 yıl önceden kalma bir mağaradır. Mağara’da ilk insanlar da dahil tüm dönemden insanlar yaşamıştır. Soyu tükenmiş canlıların da kemiklerine rastlanmıştır.
 

Kocain Mağarası 

35 metre yükseklikte sarkıtların olduğu Kocain Mağarası doğal oluşmuş bir güzellik görmek için gidilebilecek yerlerden biridir. Roma uygarlığından kalma olan Kocain Mağrası zamanda geçmişe gitmişsiniz hissiyatı veriyor.
 

Antik Döşeme Yol

Antik Döşeme Yol Pamfilya ve Pisidia kentlerinin birleştiği yollardan biridir. Antik Döşeme Yol aynı zamanda Selçuklu, Bizans ve Osmanlı zamanlarına da tanıklık etmiştir. Antik Döşeme Yol askerlerin de zamanında konakladığı bir yerdi.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.