Arama yapın

Ankara Çankaya Kolay Araç Kiralama

Ankara Çankaya Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Çankaya’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol? Miniyol’da%100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
  • Ankara Çankaya Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Çankaya Nüfus
  • Ankara Çankaya Ulaşım
  • Ankara Çankaya Mahalleler
  • Ankara Çankaya Gezi Listesi
  • Atakule
  • Anıtkabir
  • Güvenpark
  • Eymir Gölü
  • Pembe Köşk
  • Kocatepe Camii
  • Ankara Çankaya Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Çankaya ilçesinde modern kafeler, lezzetli restoranlar ve lüks alışveriş merkezleri ön plana çıkmaktadır. Ankara seyahatlerinizde Çankaya’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayın!
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?
Miniyol’da%100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Ankara Çankaya Araç Kiralama Seçenekleri


Ankara Çankaya’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Ankara Çankaya Nüfus


Ankara’nın en popüler ilçeleri arasında ilk sıralarda olan Çankaya şehrin en kalabalık nüfusa sahip bölgesidir. Üniversitelere yakın konumda olduğu için öğrenci nüfusu fazla olmak ile birlikte memurlar ve öğretmenler vardır. Gri şehir olarak da bilinen Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Ankara Çankaya Ulaşım


Esenboğa Havalimanı, Aşti Otogarı ve Yüksek Hızlı Tren Garı gibi önemli bölgelere oldukça yakındır. Şehir içinde otobüs, dolmuş, taksi ve metro ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca Ankara Çankaya’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Çankaya Mahalleler


Gri şehir olarak bilinen başkent Ankara’nın Çankaya ilçesi merkezi konumu ile ön plana çıkmaktadır. Çankaya’da Anıttepe, Söğütözü, Kızılırmak, Güvenevler, Bahçelievler, Çukurambar, Aşağı Öveçler, Mustafa Kemal olmak üzere farklı mahalleler vardır.

Ankara Çankaya Gezi Listesi


Ankara’nın Çankaya ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Atakule


Muhteşem Ankara manzarası, eğlence ve yemek alanları ile şehrin en çok tercih edilen lokasyonu olma özelliğine sahiptir. 

Anıtkabir


Özellik ile turistler tarafından çok ziyaret edilen Anıtkabir Mustafa Kemal Atatürk’ün naaşının bulunduğu anıt mezardır.

Güvenpark


Kızılay’da bulunan ve güzel bir peyzaja sahip park Güven Anıtı ile dikkat çekmektedir.

Eymir Gölü


ODTÜ arazisi içinde bulunan Eymir Gölü piknik yapma alanları, balık avlama ve kürek çekme fırsatları ile ilgi görmektedir.

Pembe Köşk


Osmanlı zamanında yapılan İsmet İnönü Evi olarak bilinen Pembe Köşk yılın belirli dönemlerinde halkın ziyaretine açılmaktadır.

Kocatepe Camii


Çini, avize, minber, mihrap ve mermer işçilikleri ile Osmanlı mimarisinin kültürel etkilerini yansıtan Kocatepe Camii Turgut Özal tarafından açılmıştır.

Ankara Çankaya Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.