Arama yapın

Adana Seyhan Kolay Araç Kiralama

Adana Seyhan Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Adana Seyhan’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Adana Seyhan Araç Kiralama Seçenekleri
  • Adana Seyhan Nüfus
  • Adana Seyhan Ulaşım
  • Adana Seyhan Mahalleler
  • Adana Seyhan Gezi Listesi
  • Taş Köprü
  • Sabancı Merkez Cami
  • Bebekli Kilisesi
  • Adana Seyhan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Adana’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Seyhan il merkezinde olarak kabul edilmektedir. Enfes lezzetleri olan Adana’ya yaptığınız seyahatlerinizde Seyhan’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Adana Seyhan Araç Kiralama Seçenekleri

Adana Seyhan’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Adana Seyhan Nüfus

Seyhan ilçesi nüfusu 2020 yılında 796.131 kişidir. Seyhan nüfusunun 396.374 kişisi erkektir ve 399.757 kişisi de kadın nüfus oluşturmaktadır.
 

Adana Seyhan Ulaşım

Adana Seyhan ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, dolmuş, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Adana Seyhan’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Adana Seyhan Mahalleler

Akkapı, Alidede, Barbaros mahalleleri olmak üzere Seyhan’da toplam 96 mahalle bulunmaktadır.
 

Adana Seyhan Gezi Listesi

Adana Seyhan araç kiralama

Taş Köprü

Adana’nın sembollerinden biri olan Taş Köprü Roma Dönemi’nden kalma bir köprüdür. Seyhan ve Yüreği ilçelerini birleştiren köprü 21 gözlüdür. Sahiller ve su doldurulduğu için köprü bugün orijinal halinden daha kısadır.
 

Sabancı Merkez Cami

1998 yılında açılan Sabancı Merkez Cami, Diyanet ve Sabancı Vakfı ile ortaklaşa olarak yapılmıştır. Bugün camiyi her yıl binlerce turist ziyaret etmektedir.
 

Bebekli Kilisesi

1880 yılında İtalyanlar tarafından yaptırılan St. Paul Kilisesi bugün Bebekli Kilisesi olarak bilinmektedir. Girişte yer alan Meryem Ana heykelinin bebeğe benzetilmesi ile yerel halk kiliseye Bebekli Kilisesi demiştir.
 

Adana Seyhan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.