Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

Mavi Filo’dan Kiralayabileceğiniz En Ucuz Lüks Araçlar

Tüm En Ucuz Lüks Araçlar

Mavi Filo Araç Kiralama Firması Hakkında

Mavi Filo müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve bu müşteri memnuniyetini sürekli kılmaya çalışan bulunan araç kiralama firmalarından biridir. Ekibini ciddi ve profesyonel olarak çalışan, deneyimli kişilerden seçen Mavi Filo'nun filosunda yeni ve genç araçlar bulunmaktadır. Mavi Filo araçlarına düzenli olarak periyodik bakım ve temizlik yaptırmaktadır. Mavi Filo'nun filosundaki tüm araçlar kaskoludur. İstanbul'da 3 ana ofisi olan Mavi Filo'nun başta Adana, Elazığ, Antalya gibi şehirler olmak üzere 10'dan fazla bırakış ofisi bulunmaktadır. Mavi Filo Müşterileriyle iletişimini sürekli kılmaya ve onların talep ve isteklerini kesintisiz olarak karşılamak için çalışmaktadır.

Neden Mavi Filo Araç Kiralama?

Mavi Filo; Renault, Peugeot, Fiat, Nissan gibi markaların farklı modellerinden seçenekler sunmakta ve filosunu zengin tutmak için de çalışmaktadır. Araç kiralama hizmetinin yanında VIP transfer hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmayı hedefleyen ve bu müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kendini devamlı geliştiren Mavi Filo uzun süredir sektörde bulunan araç kiralama firmalarından biri olarak müşterilerinin tek adresi olmayı amaçlamaktadır.

Mavi Filo Rent A Car Araç Kiralama Koşulları

Buraya tıklayarak Mavi Filo Rent A Car araç kiralama koşullarına ulaşabilirsiniz. 

Mavi Filo Şubeleri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi