Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

Credycar’dan Kiralayabileceğiniz En Ucuz Lüks Araçlar

Tüm En Ucuz Lüks Araçlar

Crendycar Rent A Car Firması Hakkında

Crendycar araç kiralama, Elibol Turizm bünyesinde kurulan araç kiralama firmasıdır. Crendycar bireysel araç kiralama, kurumsal araç kiralama ve filo kiralama hizmetleri vermektedir. Şirketin en büyük amacı güvenli, kolay ve hızlı araç kiralama hizmeti vermektir. Elibol Turizm’in 25 yıllık tecrübesinden faydalanan Crendycar müşteri memnuniyeti ve yenilikçi düşüncesi ile farkını ortaya koyan bir markadır.

Neden Crendycar Rent A Car?

Crendycar araç kiralama firması hijyen ve temizlikten kesinlikle ödün vermeyen bir firmasıdır. Araçların tüm bakımları ve dezenfekte işlemleri yapıldıktan sonra müşterilere teslim edilir. Özel ve profesyonel ekibi ile operasyonel araç kiralama hizmetleri sunan Crendycar oto kiralama ile İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen gibi lokasyonlardan araç kiralama yapabilirsiniz. Crendycar otomobil filosunda son model araçları bulundurmaktadır ve araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Crendycar üzerinden bireysel araç kiralama, kurumsal araç kiralama, filo kiralama hizmetlerinin yanında ek hizmetlerden de yararlanılabilmektedir.

Crendycar Rent A Car Araç Kiralama Koşulları

Buraya tıklayarak Crendycar Rent A Car araç kiralama koşullarına ulaşabilirsiniz. 

Credycar Şubeleri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi