Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

AsalCar Araç Kiralama Firması Hakkında

1966 yılında ilk olarak Asal Motorlu Araçlar olarak kurulmuştur. Kurulduğunda ilk olarak otomobil bakım ve onarım hizmetleri vermek için kurulmuştur. Asal Car’ın Ayazağı’nda merkez ve Maslak Ata Center’da olmak üzere iki yerden hizmet vermektedir. 2021 yılında Asalcar Rental markası ile kısa dönem araç kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.

Neden AsalCar Araç Kiralama?

Asalcar otomobil sektör tecrübesi ile araç kiralama sektörüne giriş yapmıştır. Asalcar geniş araç filosu ve farklı lokasyonlarda bulunan şubeleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflenmektedir. Asalcar İstanbul Havalimanı, İstanbul Kağıthane Vadi, Levent, Maslak Ata Center, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Sarıyer, Taksim ve Yenibosna’daki şubeleri ile hizmet vermektedir. Asalcar Renault, Peugeot, Toyota, Opel gibi araç markalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Asalcar’ın bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Asal Şubeleri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi