Arama yapın

İzlemeniz Gereken En İyi HBO Dizileri

İzlemeniz Gereken En İyi HBO Dizileri
Sinan Daşpınar
HBO platformu online dizi-film platformları içinde en popüler olanlarından biridir. Peki HBO’da ne izlenir sorarsanız diye, size çok güzel bir dizi listesini hazırladık
İçerik Başlıkları
  • The Wire
  • The Sopranos
  • Band of Brothers
  • Boardwalk Empire
  • True Detective
  • The Young People
  • The Deuce
  • Insecure
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Google’da HBO’da ne izlenir, HBO’nun en iyi dizileri gibi birçok arama terimine cevap olabilmek için bir yazı hazırladık. Sizin için HBO’yu araştırdık ve en sevilen, en çok izlenen dizileri sizin için araştırdık.

The Wire

The Wire dizisi her seferinde farklı konuları ele alan 5 sezonluk bir dizidir. Baltimore adlı şehirde geçen dizide uyuşturucu, işçi sendikalarından eğitime, medyanın olumsuz etkilerine kadar birçok soruna değiniyor.
 

The Sopranos

The Sopranos, 1999 – 2007 yıllarında ABD’de yayınlanmış Amerikan-İtalyan mafya ailesini anlatan suç, aile, adalet konuları üstünde duran bir dizidir. Ailenin reisi Tony Soprano’nun ve psikiyatristi Dr. Jennifer Melfi’nin arasında geçen diyaloglar üstüne kurulu olan dizi 6 sezondur.
 
true-detective-

Band of Brothers

II. Dünta Savaşı’nı ele alan “Band of Brothers” romanından uyarlanan 10 bölümlük bir mini dizidir. Türkçe adıyla Kardeşler Takımı, Stephen Ambrose’un gerçek hayatta verdiği röportajlardan şekillenen ve diğer askerlerin anılarından yararlanan tarihi bir dizi. Kimileri için HBO’nun en iyi dizisi olan Kardeşler Takımı geçmişin sarsıtıcı gerçekliğini gözler önüne sermektedir. 
 

Boardwalk Empire

Boardwalk Empire ABD’nin “İçki Yasağı Dönemini” ele lan 5 sezonluk bir dizidir. Dizide içki satışının, üretiminin ve dağıtımının yasak olduğu dönemde politikacılar ve gangsterlerin ilişkisine değinilmektedir.
 

True Detective

Bir seri katilin peşine düşen 2 dedektifi anlatan True Detective oldukça akıcı bir hikayeye sahip. True Detective, 17 yıl boyunca katilin izini süren dedektiflerin günümüz ile geçmişin arasında geçen olayları anlatmaktadır.
 

The Young People

2016 yapımı olan The Young People, Tanrı’nın varlığından şüphe eden ve iç çatışmalar yaşayan bir papanın hikayesine değinmektedir.
 

The Deuce

The Deuce 1970’lerden 1980’lerin ortasına kadar yükselişte olan porno sektörünü ele alan bir dizidir. Dram kategorisinde yayınlanan ve 3 sezondan oluşan The Deuce, Wire’ın yapımcıları tarafından yapılmıştır.
 

Insecure

Siyahi bir kadın olan Issa’nın farkındalık yaratmak ve ırkçılığı önlemek için çalışmalarına odaklanmasını anlatan dizi günlük hayatın detaylarını da bizlere sunuyor. Son sezonunun 5. Sezon olduğu açıklanan Insecure sadece konu ile değil hayran olunası playlistleri ile de izleyenleri kendine bağlamayı biliyor.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.